کالای خواب پاندا
خانه / درباره ما

درباره ما

گروه بازرگانی پاندا خواب، با شروع فعالیت های خود در عرصه کالای خواب، مسیر همواری برای فعالیت های تجاری در این عرصه فراهم ساخته است.

پاندا خواب

این گـروه با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر بازاریابی های مدرن ملی و بین المللی فـعـالیت می نماید و در حال حاضر با توجه به بنیه کاری خود، توانسته با انواع برندهای مطرح و شناخته شده داخلی و خارجی، همکاری های خود را آغاز نماید.

پاندا خواب

با توجه به عرصه های گسترده فعالیتی این گروه بازرگانی، این امکان نیز فـراهـم شده است که بتوان در مسـیر تامین مـواد اولیه مــورد نیاز شــرکـت هــای تولید کننده کالای خواب فعالیت نمود.

پاندا خواب

آشنایی بیشتر با گروه بازرگانی پاندا خواب

توانایی های لازم در واردات و صادرات کالای خواب نیز سبب شده تا بتوانیم با همکاری گروهی جوان و علاقه مند، رشد گسترده ای به بازار ملزومات خواب داده و بتوان موقعیت های شغلی جدیدی را فراهم نمود و این مسئله با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه به حساب می آید.

پاندا خواب

مـفـتخریم که در هـمـین زمـان کـوتاه، توانسـته ایم بخش قـابل توجـهـی از اقـتصاد کالای خواب را پیش ببریم و از مهم ترین عرصه های فعالیتی ما عبارتند از:

  • تشک
  • روتختی
  • پتو
  • روبالشی
  • بالش

هر کدام از این دسته های معرفی شده نیز دارای زیر شاخه هایی می باشد که بتوانیم کامل ترین مجموعه را در کل ایران داشته باشیم.