کالای خواب پاندا
خانه / روتختی ترک / خرید روتختی ساتن ترک گل برجسته

خرید روتختی ساتن ترک گل برجسته

روتختی ساتن ترک با مدل کارهایی نظیر گل برجسته تولید و عرضه شده است که این نوع روتختی ها در جهیزیه عروس می تواند بهترین جلوه را داشته باشد. روتختی های ساتن بنفش، سفید، گلدوزی شده، یاسی، حریر، مخمل و کار شده از انواع مدل هایی هستند که می توان به مشتریان خرید عمده روتختی پیشنهاد نمود و امکان تامین آن نیز فراهم شده است.

در دوخت روتختی های تک نفره و دونفره سلطنتی و شیک، استفاده از پارچه های ساتن می تواند بهترین گزینه محسوب شود.

در حال حاضر اکثر روتختی های ترک که وارد بازار کالای خواب ایران شده است از این نوع می باشند و استفاده از ساتن به همراه گیپور، حریر و یا گلدوزی و … سبب شده تا زیبایی چندین برابر داشته باشد.

روتختی ساتن ترک

واردات روتختی ساتن ترک

در بازار ایران، هستند مشتریانی که به دنبال خرید روتختی های خارجی هستند و ترکیه از جمله کشورهایی است که ضمن تولید بهترین مدل روتختی های دو نفره و تک نفره، توانسته این محصولات را روانه بازار ایران نماید.

در حال حاضر روتختی های ترک وارد شده به بازار ایران، با توجه به قیمت های بالایی که دارند، در فروشگاه های خاصی عرضه می شود و این امر به دلیل آن است که مشتریان این نوع روتختی ها نیز خاص هستند.

روتختی ترک گل برجسته

خرید روتختی ترک گل برجسته

روتختی های جدید ترک که با ظرفیت بالا به همراه تنوع گسترده وارد بازار کشور شده اند می تواند مورد نیاز برای فروشگاه های کالای خواب باشد.

از همین رو یکی از فرصت هایی که به منظور ارتباط گیری با مشتریان خرید روتختی در نظر گرفته ایم، مربوط به فروش اینترنتی روتختی می باشد.

علاوه بر روتختی های لوکس ترک که دارای جذابیت ویژه ای می باشد، روتختی های ایرانی هم در این مرکز قابل فروش می باشند و از همین رو شما می توانید ضمن ارتباط با واحد فروش پاندا خواب، اطلاعات لازم در خصوص انواع روتختی های موجود را کسب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی های سه بعدی دو نفره ترکیه ای

قیمت روتختی های سه بعدی دو نفره ترکیه ای

نمایندگی های فروش رسمی با اعلام قیمت روتختی های سه بعدی مشتریان را برای خرید …

Call Now Buttonتماس بگیرید