کالای خواب پاندا
خانه / بالش آرنگ / صادرات بالش ارتوپدی دنبالچه آرنگ

صادرات بالش ارتوپدی دنبالچه آرنگ

بالش ارتوپدی برای استخوان دنبالچه به گونه ای طراحی شده است که به درمان مشکلات این قسمت بپردازد. تولیدی آرنگ در زمینه بالش های طبی، به عرضه بهترین مدل بالش های ارتوپدی منجر شده است که با افزایش ظرفیت های تولیدی و عرضه محصول با استانداردهای بین المللی، موقعیت مناسبی در جهت صادرات فراهم شده است.

وقتی صحبت از بالش می شود، خیلی ها این موضوع به ذهنشان خطور می کند که وسیله ای برای خوابیدن است حال آن که همیشه اینطور نیست.

بالش های طبی به گونه ای طراحی شده اند که از آن ها برای درمان مشکلات ارتوپدی، گردن و … استفاده می شود و کارایی های بسیار گسترده ای برای این نوع بالش ها می توان تعریف نمود.

با توجه به نوع طراحی بالش های آرنگ، می توان از آن برای جلوگیری از فشار برروی ستون فقرات قسمت کمر و دنبالچه استفاده نمود و گرم نگه داشتن این قسمت از بدن هم از دیگر کاربردهای این نوع بالش های ارتوپدی محسوب می شود.

بالش ارتوپدی طبی

مشخصه بالش طبی آرنگ

بالش ارتوپدی آرنگ با توجه به استانداردهای به کار گرفته شده برای تولید آن، از مشخصه های زیر برخوردار است:

  • کسب تاییدیه های لازم از سمت متخصصین ارتوپدی
  • قابل استفاده برروی ویلچر
  • قابل استفاده در محل کار و منزل
  • جهت تبادل هوا، برش های لیزری قرار داده شده است
  • ضد حساسیت و آلرژی
  • تنوع رنگ بندی
  • وزن سبک و حمل ساده

با توجه به وزن سبک این نوع بالش های طبی ایرانی، امکان حمل و جا به جایی و استفاده از آن در موقعیت های مکانی مختلف وجود دارد.

در حال حاضر این نوع بالش ها علاوه بر خواص درمانی بیان شده، یک موقعیت تجاری برای فعالان عرصه کالای خواب و تجهیزات پزشکی فراهم ساخته است.

بالش ارتوپدی

صادرات بالش ارتوپدی آرنگ

یکی از فرصت های اقتصادی بی نظیر که در عرصه بالش های ارتوپدی می توان انجام داد، صادرات این محصول به کشورهای دیگر می باشد. همانگونه که می دانید بالش طبی از اصلی ترین تجهیزاتی می باشد که به درمان مشکلات ارتوپدی کمک می نماید.

از همین رو با پیشنهاد بالش های آرنگ، موقعیت های خرید عمده بالش طبی به صورت مستقیم نیز فراهم شده است. این مسئله کمک موثری در دستیابی به بهترین قیمت ممکن خواهد داشت.

به منظور سفارشات در زمینه کاربردی ترین بالش و تشک های طبی می توانید این مرکز را به عنوان مرجع همکاری خود انتخاب نمایید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

بالش طبی دنبالچه

فروش بالش طبی دنبالچه آرنگ

بالش طبی دنبالچه که توسط شرکت آرنگ طراحی و تولید می شود از بهترین استانداردهای …

Call Now Buttonتماس بگیرید