کالای خواب پاندا
خانه / بالش چهل تکه / پخش عمده بالش چهل تکه دوزی جدید

پخش عمده بالش چهل تکه دوزی جدید

 • بالش چهل تکه دوزی از جدیدترین ایده های ارائه برای دوخت می باشد. تولید این نوع بالش ها با تکه های پارچه در انواع رنگ های مختلف انجام می شود. پخش عمده این نوع بالش ها هم از محصولاتی است که حاشیه سود قابل توجهی به همراه دارد و شما هم با خرید عمده خود می توانید از این موقعیت سودآور استفاده نمایید.

  امروزه چهل تکه دوزی در تولید محصولات متعددی کاربرد دارد که بخش مهمی از آن مربوط به تولید انواع ملزومات خواب می باشد و تولید بالش چهل تکه دوزی از جمله کارهایی است که استقبال ویژه ای در بازار داخلی و خارجی به همراه داشته است.

  خلاقیت در امر چهل تکه دوزی از اهمیت بالایی برخوردار است و در این زمینه بهره گیری از افرادی هنرمند برای تولید بالش های چهل تکه سبب شده تا زیباترین ایده ها ارائه شود.

  بالش چهل تکه دوزی کوسن

  بالش چهل تکه دوزی برای کوسن

  یکی از کاربردهایی که برای بالش های چهل تکه در مدل های مختلف می توان بیان نمود مربوط به کوسن می باشد. این نوع کوسن ها در اندازه های مختلفی طراحی و تولید شده اند.

  بالش های چهل تکه با اندازه های بزرگتر و طرح های سنتی، بیشتر مناسب برای پشتی می باشد.

  همانگونه که می بینید از بالش ها با اندازه های مختلف، کاربردهای گوناگونی می شود و این مسئله در نوع الیاف به کار رفته در تولید بالش ها هم تاثیر می گذارد.

  دوخت بالش های چهل تکه به گونه ای است که می تواند به صورت رنگ بندی های متنوع، طرح گل، طرح های عروسکی و … انجام شود.

  بالش چهل تکه دوزی

  خرید عمده بالش جدید

  تولید بالش های جدید با بیشترین تنوع در حال انجام می باشد که این نوع بالش ها با کارایی های مختلف در حال عرضه مستقیم هستند.

  امروزه فروش بالش و ملزومات خواب، بهترین عرصه را برای سودآوری فراهم ساخته است اما نکته قابل توجهی که وجود دارد انتخاب یک موقعیت مناسب، برای خرید عمده این نوع محصولات می باشد.

  در حال حاضر فعالیت های اینترنتی یک روش مستقیم و ایده آل، برای عمده فروشی انواع بالش های چهل تکه، بالش های جهیزیه عروس، سرویس سیسمونی و … می باشد.

  به همین منظور با بهره گیری از این مرکز و شروع همکاری های خود، این مزیت برای شما وجود دارد که بهترین قیمت را در کنار بیشترین تنوع به دست آورید.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  بالش چهل تکه

  فروش ویژه بالش چهل تکه سنتی عروس

  بالش چهل تکه با طرح های سنتی و اصیل در حال تولید می باشد که …