کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / قیمت پتو گلبافت دو نفره ایرانی

قیمت پتو گلبافت دو نفره ایرانی

قیمت پتو گلبافت که از برندهای مطرح ایرانی می باشد در اندازه های دونفره، تک نفره، نوزادی و … متفاوت می باشد. عمده فروشی این پتوها با طرح ها و مدل های مختلف به صورت اینترنتی، ارائه بهترین قیمت ها را امکان پذیر ساخته ضمن آن که خریدی آسان و کم هزینه را در اختیار تاجرین این عرصه قرار می دهد.

صادرات پتو

یکی از پرسودترین فعالیت های تجاری که در بازار ایران می توان به انجام رسانید، تجارت پتو می باشد که این امر به صورت پخش پتو و یا صادرات پتو امکان پذیر خواهد بود.

اما انتخاب یک شرکت تولید کننده پتو که محصولاتی باکیفیت و مطابق با نیاز مشتریان را تولید و عرضه نماید از مهم ترین شاخصه های موفقیت می باشد.

در حال حاضر پتو گلبافت از بهترین برندهای قابل معرفی می باشد که توانسته پتوهای خود را با بالاترین کیفیت به همراه بهترین طرح ها برای گروه های سنی مختلف عرضه نماید.

پتو گلبافت ایرانی

انواع پتو گلبافت ایرانی را می شناسید؟

پتو ایرانی گلبافت، محصولات خود را بر اساس ویژگی هایی که دارند، تقسیم بندی هایی انجام داده است و همچنین هر یک از این تقسیم بندی ها دارای زیر شاخه های متنوعی می باشد.

  • پتو برتر گلبافت
  • پتو گلبرجسته گلبافت
  • پتو پرسی گلبافت
  • پتو پر گلبافت
  • پر سفارشی گلبافت
  • پتو بچه گانه گلبافت

اما این پتوهای معرفی شده، از این قابلیت برخوردار هستند که در اندازه های تک نفره و دونفره و همچنین مدل های بچه گانه مورد انتخاب قرار گیرند.

با توجه به کامل بودن تنوع مدل و سایز پتو گلبافت، این مزیت برای خریداران عمده وجود دارد که با انتخاب این برند، به کامل ترین محصولات دسترسی داشته باشند.

قیمت پتو گلبافت

قیمت پتو گلبافت با مدل های مختلف

مدل های مختلفی که از پتوهای ایرانی گلبافت ارائه شده، قیمت گذاری های مختلفی با توجه به اندازه، مدل، طرح و همچنین الیاف مورد استفاده در تولید آن ها دارند.

اما شما مشتریان می توانید به منظور دستیابی به قیمت های کارخانه برای خرید عمده خود، از طریق گروه پاندا خواب اقدام نمایید.

با توجه به این که در بحث صادرات پتو به کشورهای خارجی، قیمت ها باید رقابتی باشد، این شرایط نیز به بهترین شکل فراهم شده است.

کافی است برای خرید عمده پتو گلبافت با بهترین قیمت، هم اکنون اقدام به تماس نمایید تا با ثبت سفارشات خود، در کمترین زمان، آن را در اختیار شما قرار دهیم.

پتو گلبافت دونفره

مدل پتو گلبافت دونفره

محصولات پتو گلبافت، شامل موارد زیادی می شود که در اندازه های تک نفره و دونفره، تولید چنین پتوهایی انجام شده است.

پتو دونفره گلبافت هم به نوبه خود دارای زیر شاخه های مختلفی می باشد که از جمله می توان موارد زیر را نام برد:

  • پتو برتر گلبافت
  • پتو گلبرجسته گلبافت
  • پتو پرسی گلبافت
  • پتو پر گلبافت

هر یک از این مدل های معرفی شده از این قابلیت برخوردار هستند که با طرح و گل و رنگ های مختلفی تولید شوند که با اندازه های استاندارد، در اختیار شما قرار گرفته اند.

پتو دونفره گل برجسته

پتو دونفره گل برجسته جدید

همانطور که گفته شد، یکی از محصولات پتو گلبافت، مربوط به پتو گل برجسته می باشد که با طرح های مختلفی، تولید آن ها انجام شده است.

انواع گل های بهاری، ایده ای شده اند که برای چاپ برروی پتو گل برجسته گلبافت مورد استفاده قرار می گیرند.

تمامی این پتوها با بهترین قیمت ممکن در بازار ارائه می شوند که شما بتوانید در کسب و کار خود از آن ها استفاده نمایید.

قیمت پتو گلبافت

قیمت پتو گلبافت برای صادرات به عراق

یکی از بهترین فعالیت های اقتصادی که با خرید عمده پتو گلبافت می توان انجام داد مربوط به صادرات پتو می باشد و کشورهای متعددی همچون عراق را می توان نام برد که متقاضی برای خرید پتو از بازار ایران می باشند.

با توجه به قیمت خوبی که پتوهای ایرانی دارند، در اکثریت کشورها، شاهد استقبال از چنین محصولاتی هستیم که در حال حاضر شما هم می توانید برای سفارش عمده چنین پتوهایی با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو دونفره نرمینه ارزان

فروش اینترنتی پتو دونفره نرمینه ارزان

پتو دونفره نرمینه ارزان را با فروش اینترنتی خود توانسته ایم به دست مشتریان برسانیم …

Call Now Buttonتماس بگیرید