کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی گلدار / دوخت انواع روبالشی مخمل گلدار

دوخت انواع روبالشی مخمل گلدار

 • روبالشی مخمل گلدار با انواع طرح های مختلف در حال طراحی و دوخت می باشد. قیمت خرید روبالشی به صورت عمده با توجه به حجم سفارشی و همچنین مدل های انتخابی می تواند متفاوت باشد. برای دریافت بهترین قیمت خرید عمده انواع روبالشی، کافی است با ما در تماس باشید تا مستقیم و دست اول خرید خود را به انجام رسانید.

  یکی از بهترین پارچه هایی که برای تولید روبالشی می توان مورد استفاده قرار داد، مخمل می باشد که تولید انواع روبالشی های مخمل در مدل های ساده و همچنین گلدار با بهترین ایده ها در حال انجام می باشد.

  روبالشی های مخمل دارای نمونه های ساده، برجسته می باشد و امکان استفاده از آن ها در دوخت روبالشی های مخصوص عروس هم وجود دارد.

  روبالشی مخمل گلدار

  مدل دوخت روبالشی مخمل گلدار

  پارچه مخمل به گونه ای است که به کمک آن می توان انواع مدل ها و طرح ها را برای دوخت روبالشی به کار برد و روبالشی مخمل گلدار از جدیدترین و خاص ترین مدل هایی است که برای دوخت سرویس های خواب عروس پیشنهاد می شود.

  دوخت روبالشی های لبه دار هم از دیگر ایده های پیشنهادی می باشد که در اندازه های استاندارد اقدام به تولید آن نموده ایم تا متقاضیان امکان خرید عمده را بر اساس سلیقه و نیاز خود داشته باشند.

  صادرات روبالشی عروس

  صادرات انواع روبالشی عروس

  همانگونه که می دانید یکی از بهترین فعالیت های اقتصادی که در عرصه روبالشی و سرویس های خواب می توان به انجام رسانید مربوط به صادرات می باشد.

  بازار کشورهای خارجی از قبیل عراق و افغانستان دارای ظرفیت های مناسبی برای فروش انواع روبالشی های ایرانی دارند.

  به همین منظور باید موقعیتی ایجاد نمود که این روبالشی های مخمل و همچنین روبالشی های نخی، ساتن، ابریشمی و … به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار داد.

  صادرات روبالشی

  فروش عمده روبالشی جدید

  جدیدترین روبالشی ها برای فروش عمده مستقیم از طریق این سایت عرضه می شود.

  فروش عمده این سایت با تضمین کیفیت محصولات ارائه شده و همچنین تضمین قیمت انجام می شود.

  از همین رو درخواست های خود را برای خرید عمده روبالشی های جدید نخی، مخملی، ابریشمی و ساتن و … می توانید با واحد فروش این سایت در میان گذارید تا ارسال آن را برای هر موقعیتی که بخواهید در کمترین زمان به انجام رسانیم.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  حراج روبالشی مخمل

  حراج روبالشی مخمل شانل با تخفیف ویژه

  حراج روبالشی مخمل شانل یک فرصت بی نظیر برای خرید عمده روبالشی با كیفیت صادراتی …