کالای خواب پاندا
خانه / پتو افرا / مرکز تولیدی انواع پتو افرا

مرکز تولیدی انواع پتو افرا

تولیدی پتو افرا از عرضه کنندگان انواع پتو مسافرتی بوده که برای فروش عمده آن ها از طریق این مرکز، اقدام نموده ایم و اگر شما بخواهید محصولات متنوع پتو افرا را خریداری کنید، بهترین مسیر برای شما، خرید غیر حضوری خواهد بود که تا حد زیادی، کمک به صرفه جویی در هزینه های شما هم خواهد نمود.

پتو افرا

اگر می خواهید یک برند خوب در زمینه پتو مسافرتی را انتخاب نمایید، پتو افرا می تواند گزینه خوبی باشد چرا که هم به لحاظ رنگ، دارای تنوع بالایی می باشد و هم از نظر اندازه و مدل، توانسته نمونه های مختلفی را تولید و ارائه نماید و در نتیجه برای زمینه های تجاری مختلف شما، می تواند یکی از بهترین گزینه ها به حساب آید.

تولید کننده های پتو

تولید کننده های پتو

امروزه تولید کننده های زیادی را در ایران می توان نام برد که در عرصه بافت و تولید پتو مسافرتی فعالیت می نمایند و از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • پتو مریم
  • پتو شادیلون
  • پتو نرمینه
  • پتو سیمین

این ها بخشی از تولید کنندگان موفق ایرانی هستند که پتو مسافرتی هم در لیست تولیدات آن ها قرار دارد اما در میان تمامی آن ها، پتو افرا، تنها گزینه ای است که به صورت تخصصی، اقدام به تولید پتو مسافرتی نموده است.

تولیدی پتو افرا

تولیدی پتو افرا

تولیدی پتو افرا، همانطور که گفته شد، تنها در خصوص پتو مسافرتی و حوله ای فعالیت می نماید که تولیدات آن، شامل محصولاتی نظیر پتو نوزادی، پتو تن پوش، پتو راحتی، پتو شمد و … می باشد.

ویژگی دیگری که در خصوص پتوهای افرا می توان بیان نمود، مربوط به نداشتن طرح می باشد و تمامی آن ها به صورت ساده و تک رنگ، تولید می شود.

قیمت پتو افرا

قیمت پتو افرا

با توجه به سادگی و وزن پتو افرا، این محصولات، دارای قیمت های به نسبت پایین تری به نسبت نمونه های مشابه در بازار می باشند که این مسئله در افزایش حجم فروش پتو افرا نیز تاثیر می گذارد.

از طرفی با توجه به روش های ارائه شده در فروش انواع پتو افرا که به صورت اینترنتی می باشد هم تا حد زیادی به کاهش قیمت ها نیز کمک نموده ایم.

تولیدی پتو افرا

مرکز تولیدی انواع پتو افرا

تولیدی پتو افرا می تواند یکی از فرصت های خوب و ایده آل به حساب آید که سبب می شود تا بتوان محصولات خود را از بازار داخلی تامین نمود و همین مسئله یعنی تولید ایران بودن پتو افرا، عاملی خواهد بود که سبب می شود تا قیمت های مقرون به صرفه ای داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو افرا یک نفره

خرید عمده پتو یک نفره افرا سایز ۱۸۰*۱۴۰

پتو افرا یک نفره می تواند انتخاب مشتریان زیادی برای خرید عمده باشد که سایز …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید