کالای خواب پاندا
خانه / روتختی السا و انا / بازار فروش روتختی السا و انا

بازار فروش روتختی السا و انا

 • فروش روتختی السا و انا از مدل های شیک و جذاب در بازار می باشد که برای گروه سنی نوجوان، بسیار مناسب خواهد بود. اگر می خواهید خرید عمده روتختی های مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و جنس به انجام رسانید، این سایت می تواند مرجع خوبی برای همکاری به حساب آید.

  فروش روتختی

  در تولید روتختی، این قابلیت وجود دارد که انواع طرح و مدل های مختلف با توجه به ایده هایی که از شخصیت های کارتونی گرفته می شود، مورد استفاده قرار گیرد و همین تنوع هم عاملی برای کمک به افزایش فروش روتختی می باشد. شما می توانید روتختی بچه گانه و نوجوان را با انواع طرح های کارتونی و فانتزی، از این مرکز، خریداری نمایید.

  فروش روتختی السا و انا

  فروش روتختی السا و انا به صورت عمده

  در فروش عمده روتختی، یکی از طرح های شیک و جذاب برای نوجوانان، مربوط به روتختی السا و انا می باشد که ارائه دهنده سرویس روتختی شیک و شامل پتو، روبالشی و روتختی است.

  السا و انا و فروزان از شخصیت های کارتونی محبوب از جمله در میان دختران نوجوان می باشد که به همین دلیل، با تولید روتختی با چنین طرح هایی، به میازن فروش بالایی نیز دست یافته ایم و در حال حاضر هم فروش عمده این روتختی را در کنار مدل های مختلف خود، به انجام می رسانیم.

  روتختی تک نفره

  انواع مدل روتختی تک نفره

  روتختی تک نفره بسته به رده های سنی که مورد استفاده قرار می گیرد، با طرح های گوناگونی تولید می شوند و در خصوص روتختی نوجوان و بچه گانه، می توان به روتختی هایی اشاره نمود که بر اساس ایده شخصیت های کارتونی و یا طرح های فانتزی، تولید شده اند.

  علاوه بر روتختی فروزان و السا و انا، روتختی های باب اسفنجی، بن تن، مرد عنکبوتی، اسپایدر من و … هم تولید شده اند که تمامی این روتختی ها از طریق این مرکز، قابل فروش می باشند.

  روتختی نوجوان

  قیمت عمده روتختی نوجوان

  روتختی های نوجوان از سایز استاندارد ۲۲۰*۱۶۰ برخوردار هستند که معمولا به همراه این روتختی، از روبالشی و همچنین پتو و روتشکی هم استفاده می شود تا در نهایت به صورت یک سرویس خواب شیک، در اختیار مشتریان قرار گیرد.

  قیمت روتختی با توجه به تعداد بخش های تشکیل دهنده و جنس و کیفیت این محصول، مشخص می شود که شما ضمن تماس با ما می توانید اطلاعات کاملی را دریافت نمایید.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.