کالای خواب پاندا
خانه / پتو کیلویی / بازار فروش پتو کیلویی یزد

بازار فروش پتو کیلویی یزد

فروش پتو کیلویی یزد از بهترین محصولات پیشنهادی برای فروشگاه های ارزان فروشی و حراجی است که می توانند با بهترین قیمت ها برای خرید عمده آن اقدام نمایند. این نوع پتوهای کیلویی ارزان، هم دارای نمونه های سالم و هم مدل های عیب دار می باشند که تمامی آن ها در این مرکز، موجود هستند.

در هر شهری یکسری فروشگاه هایی هستند که فروش اجناس ارزان قیمت را بر عهده دارند و پتو هم یکی از اجناسی است که در این فروشگاه ها می توان ارائه نمود.

از جمله پتوهای پیشنهادی که بتوان با ارزان ترین قیمت ممکن اقدام به خرید عمده آن ها نمود، مربوط به پتوهای کیلویی هستند و در کنار آن، پتوهای متری را هم می توان معرفی نمود.

فروش پتو کیلویی

کارخانه تولیدی و فروش پتو کیلویی یزد

در شهر یزد، کارخانه های متعددی را می توان معرفی نمود که اقدام به راه اندازی خط تولید پتو نموده اند و تولید و فروش پتو کیلویی هم بخشی از فعالیت های آن ها می باشد.

شرکت نوبافت شادیلون از مجموعه های پتوبافی در یزد می باشد که محصولات بسیار گسترده را به بازار عرضه نموده است. پتوهای جوان، پتو نوجوان، پتو نوزادی، پتو مسافرتی، پتو دونفره و پتو یک نفره از انواع محصولات این شرکت تولیدی در یزد محسوب می شود.

گاها، به منظور افزایش حجم فروش، عرضه پتوهای تولیدی این شرکت به صورت کیلویی و بدون بسته بندی انجام می شود که از قیمت های ارزان تری هم برخوردار هستند.

فروش اینترنتی پتو

بازار فروش اینترنتی انواع پتو

بازار اینترنتی به عنوان یک قطب تجاری قدرتمند برای عمده فروشی انواع پتوهای ایرانی می باشد که از این فضا بهره مند شده ایم تا ارتباط مستقیم با مشتریان خود در شهرهای مختلف داشته باشیم.

در کنار فروش پتو کیلویی که قیمت های ارزان تری دارند، پتوهای متری و مسافرتی هم بخش دیگری از پتوهای ارزان قابل معرفی می باشند.

تمامی این پتوهای کاربردی را می توانید در این مرکز اینترنتی، انتخاب و اقدام به سفارش عمده آن ها نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو کیلویی اصفهان

قیمت پتو کیلویی اصفهان برای صادرات

قیمت پتو کیلویی اصفهان برای فعالیت های صادرات به بازار کشورهای خارجی، کاملا مقرون به …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید