کالای خواب پاندا
خانه / پتو چهارخونه / قیمت عمده پتو مسافرتی چهارخانه مروارید

قیمت عمده پتو مسافرتی چهارخانه مروارید

 • پتو مسافرتی چهارخانه مدل مروارید یکی از پر فروش ترین انواع پتو های سبکی است که بازرگانی پاندا خواب مفتخر به فروش عمده آن به قیمت خرید مستقیم از کارخانه می باشد.

  پر فروش ترین انواع پتو های سبکی

  همانطور که می دانید یکی از مهم ترین بخش های زندگی هر فرد زمانی از شبانه روز است که می خوابید، این تایم تقریبا ۸ ساعت بوده و اگر نسبت به کل شبانه روز که ۲۴ ساعت است سنجیده شود، یک سوم آن را در بر می گیرد. از آنجایی که با توجه به این مساله هر فرد یک سوم عمر خود را در خواب به سر می برد لذا بسیار مهم است که این زمان در چه شرایطی سپری شود.

  اما تنها عامل مهم برای توجه به این بازه ی زمانی طول مدت آن نیست. جسم و روح شما در مدت خواب و استراحت انرژی لازم برای باقی مدت روز و سایر فعالیت های روزانه را در خود ذخیره می نماید و اگر شما خواب ناآرامی داشته باشید کاراییتان برای باقی روز به شدت کاهش می یابد.

  پتو مناسب

  بنا بر دلایلی فوق الذکر لازم است شما باید خواب راحتی داشته باشید لذا باید به موارد زیر اهمیت بدهید:

  • نور اتاق خواب
  • دمای اتاق خواب
  • رنگ اتاق خواب
  • جنس و کیفیت کالای خواب اعم از : پتو، بالش، تشک، ملحفه و …

  یکی از مهم ترین انواع کالای خواب پتو است که استفاده ی گسترده ای دارد و با توجه به فصل، شرایط جوی و میزان گرمایی یا سرمایی بودن افراد در انواع مختلف تولید می شود.

  سایز های مختلف پتو

  سایز های مختلف پتو

  یکی از مهم ترین شاخصه های پتو ها سایز آن ها است که اگر بخواهیم بر این مبنا پتو ها را دسته بندی کنیم با این ترتیب برخورد خواهیم داشت:

  1. پتو یک نفره: معمولا ابعاد این نوع پتو ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر می باشد.
  2. پتو دو نفره: ابعاد نرمال برای این نوع نیز غالبا ۲۰۰ در ۲۲۰ سانتی متر است.
  3. پتو نوجوان: این نوع پتو نیز ابعادی در حدود ۱۱۰ در ۱۴۰ سانتی متر دارد.
  4. پتو نوزاد: پتو های نوزادی به طور معمول ۸۰ در ۱۱۰ سانتی متر هستند.

  البته لازم به ذکر است که این اعداد قطعی نبوده و شرکت های مختلف بنا بر بازاریابی خود و نیاز سنجی بازار پتو ها را در ابعادی تولید می نمایند که در برخی موارد کمی نسبت به این ابعاد متفاوت است.

  انواع مختلف پتو

  انواع مختلف پتو

  یکی از مهم ترین آیتم هایی که تولیدکنندگان پتو با آن روبه رو هستند تنوع بالای سلایق و خواسته ها از پتو است که باعث می شود نیاز به انواع مختلفی از این محصول در بازار باشد. مهم ترین انواع پتو عبارتند از:

  • پتو سنگین
  • پتو مسافرتی

  با این تقسیم بندی کلی پتو ها را به دو دسته تقسیم نمودیم که هر یک دارای زیر گروه های متنوعی می باشند، به عنوان مثال:

  پتو سنگین

  پتو سنگین می تواند از جنس های مختلف تهیه شده باشد:

  • پتو نمدی
  • پتو پشمی
  • پتو راشل

  که هر یک برای کاربرد های خاصی مناسب هستند ولی در خانه بیشتر از پتو راشل استفاده می شود.

  پتو راشل

  پتو های راشل موجود در خانه ها جدا از سایز به لحاظ ظاهر در یکی از دسته بندی های زیر قرار می گیرد:

  • پتو طرح دار
  • پتو تک رنگ
  • پتو ساده
  • پتو گل برجسته

  که البته ترکیبی از موارد فوق در یک پتو صادق است، مثلا می گویند پتو ساده تک رنگ، یا ساده طرحدار.

  اما در مورد پتو های سفری، پتو مسافرتی اسم عمومی است که به پتو هایی اطلاق می شود که بسیار سبک هستند و حمل و نقل ان ها آسان می باشد. به همین جهت می توان در زمان مسافرت نیز آن ها را با خود برد. اما باز هم به جهت طیف گسترده سلایق نیاز بود تا این محصول نیز در تنوع مختلف تولید شود.

  انواع پتو مسافرتی

  انواع پتو مسافرتی

  همانطور که می دانید مهم ترین شاخص هایی که پتو های سفری باید داشته باشند تا در بازار خرید پتو محبوب شوند این است که تنوع رنگی آنها به اندازه ی کافی زیاد باشد. و در سال های اخیر توجه زیادی به میزان لطافت پتو مسافرتی می شود در حالی در گذشته گرمی آن ها بیشتر مدنظر بود.

  هرچه مقدار پشم موجود در پتو مسافرتی بیشتر باشد پتو زبر تر می شود اما بیشتر نیز گرم می کند. با این اوصاف می خواهیم شما را با پر فروش ترین انواع پتو مسافرتی انشا کنیم:

  • پتو مسافرتی چهارخانه
  • پتو ژله ای
  • پتو حوله ای

  در مورد لطافت همونطور که از ظاهر اسامی برمی آید پتو مسافرتی ژله ای نرم و لطیف ترین و پتو های چهارخانه زبر ترین هستند که البته به همین نسب قیمت پتو ها نیز متفاوت می شود.

  با نگاهی به اجتماع خواهیم دید که اکثر مردم در شرایط مالی متوسط رو به ضعیف قرار دارن به همین دلیل هم پتو ارزان قیمت خیلی راحت تر به فروش می رسد. این عاملیست که باعث شده امروزه در زمینه تولید پتو هم شاهد این امر هستیم که تغییراتی در متریال و نحوه بافت پتو ایجاد می شود تا شاهد ارائه پتوهای ارزان قیمت در بازار باشیم.

  در همین خصوص، یکی از مدل پتوهایی که وجود دارد، مربوط به پتو مسافرتی چهارخانه است که بسته به نام های پتو تیبا، پتو مروارید، پتو باران و …، دارای وزن های متفاوتی خواهد بود.

  بهترین قیمت پتو مسافرتی

  بهترین قیمت پتو مسافرتی

  امروزه در بازاری قرار داریم که تولید کنندگان زیادی در عرصه تولید و بافت پتو فعالیت می نمایند و همین مسئله، عاملی شده تا شاهد ارائه قیمت های مختلفی در بازار پتو باشیم. یعنی میزان بالای رقابت باعث شده تا تولیدکنندگان بکوشند محصول با کیفیت بهتر را با قیمت مناسب تر در بازار عرضه کنند و گوی رقابت را از سایر رقبا بربایند.

  زیرا قطعا از جمله مهم ترین شاخصه های برتری یک مارک پتو می توان به این موارد اشاره داشت:

  1. تنوع طرح و رنگ پتو
  2. حجم بالای تولید پتو
  3. کیفیت بالا پتو تولید شده
  4. قیمت فروش پتو

  این ها آیتم هایی هستند که باعث می شوند یک کارخانه پتو تبدیل به یک انتخاب مناسب برای خرید عمده پتو گردد.

  به راستی، بهترین قیمت پتو مسافرتی، چقدر است و چگونه می توان به این قیمت های خوب دست یافت؟

  به صورت کلی پتو مسافرتی چهارخونه به دلیل نوع بافت و جنسی که دارد، در دسته پتوهای ارزان قیمت قرار دارد ولی باز هم سایز پتو و وزن آن است که باید علاوه بر قیمت مقایسه شود تا بدانیم کدام برند پتو بهتر است.

  پتوهای ارزان قیمت

  به عنوان مثال مشخصات چند نوع پتو مسافرتی چهارخانه پر فروش را با قیم مقایسه می نماییم:

  • تیبا ۴۶۰ گرم کارتن ۵۵ تایی
  • باران ۵۲۰ گرمی کارتن ۵۰ تایی
  • مروارید ۶۳۰ گرم کارتن ۴۰ تایی
  • آبتین ۸۳۰ گرم کارتن ۳۴ تایی
  • پریا یک کیلویی کارتن ۳۴ تایی

  همینطور که مشاهده کردید وزن های متفاوت باعث می شود نتوانیم بگوییم کدام یک ارزان قیمت تر است، لذا باید ببینیم دقیقا چه وزن یا ابعادی نیاز داریم بعد در آن وزن یا ابعاد نمونه های موجود را با هم به جهت قیمت فروش مقایسه نماییم.

  بازار پتو مسافرتی

  بازار پتو مسافرتی در تهران

  بازار فروش پتو مسافرتی در تهران که پایتخت کشور عزیزمان ایران است بسیار پر رونق می باشد تا جایی که می تواند تعداد فروش پتو در این بازار را چندین برابر مقدار فروش پتو در بازار پتو های سنگین دانست. بزرگتریم عامل نیز این است که پتو مسافرتی جدا از استفاده به عنوان پتو به عنوان زیر انداز، به عنوان روفرشی، به عنوان ملحفه، به عنوان رومبلی و …. استفاده می شود که نشانگر کارایی بالای این محصول می باشد. برخی از افراد نیز از پتو مسافرتی برای پیچیدن اثاث منزل در جابه جایی به منظور پیشگیری از آسیب دیدن آن استفاده می نمایند.

  با این اوصاف و کاربرد های زیادی که پتو مسافرتی برای افراد دارد علاوه بر فروش داخلی این محصول صادرات پتو مسافرتی به کشور های دیگر نیز رونق زیادی دارد. و محصولی که در صادرات موفق باشد و بتواند باعث ورود ارز به کشور گردد برای اقتصاد بسیار ارزشمند می باشد.

  صادرات پتو مسافرتی چهارخانه

  صادرات پتو مسافرتی چهارخانه

  صادرات پتو مسافرتی چهارخانه به عنوان یکی از عرصه های تجاری خوب به حساب می آید و دلیل این امر، به ارزان بودن پتوها مربوط می شود. یک محصول تولید داخل با قیمت ارزان و سبک که باعث می شود حجم معامله زیاد شود سود زیادی را برای فرد صادر کننده به همراه خواهد داشت و این همان دلیل ارزشمندی صادرات پتو مسافرتی است.

  به دلیل قیمت پایین این مدل پتوهای مسافرتی، به سرمایه های کمتری هم نیاز است تا در صادرات این مدل پتوها، به کار گرفته شود. همین مسئله باعث می شود تا تجاری که بنیه مالی بسیار قوی نیز ندارند هم بتوانند در صادرات این محصول وارد شوند که افزایش تعداد صادرکنندگان در این زمینه به سودآوری بهتر و بیشتر در عرصه صادرات پتو، کمک می نماید.

  تولید پتو مسافرتی چهارخانه

  همچنین کارگاه ها یا کارخانه های تولید پتو مسافرتی چهارخانه نیز به سرمایه اولیه ی خیلی زیادی جهت راه اندازی نیاز ندارند لذا افراد مختلف با توانایی اقتصادی نه چندان بالا نیز می توانند اقدام به تاسیس کارگاه و تولید پتو مسافرتی چهارخانه نمایند.

  به این ترتیب ما محدودیتی از جهت تولید این جنس پتو مسافرتی نداشته و می توانیم هر قدر بخواهیم حجم صادرات را افزایش دهیم.

  از سوی دیگر تولید این محصول بسیار نسبت به سایر انواع سریع تر و آسان تر می باشد و این امریست که به ما کمک می نماید تا به زمان کوتاهی برای تامین سفارش های صادراتی پتو نیاز داشته باشیم.

  عمده فروشی پتو

  عمده فروشی پتو ارزان

  هم اکنون در مسیر عمده فروشی پتو ارزان قیمت، بستری فراهم ساخته ایم تا مشتریان بتوانند از هر موقعیتی، برای ثبت سفارش پتو، اقدام نمایند. ثبت سفارش به صورت بدون واسطه و مستقیم بدون نیاز به جابه جایی بین شهر ها باعث می شود تا شما محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین مقدار هزینه تهیه نمایید.

  ما در اصفهان هستیم و شما هم در هر شهر یا کشوری که باشید، می توانید برای سفارش پتو به صورت حضوری و غیر حضوری، اقدام نمایید و سفارش خود را در هر حجمی به صورت خرید اینترنتی پتو یا خرید حضوری این محصول از طریق کارشناسان ما در واحد فروش ثبت نمایید.

  انجام ثبت سفارش عمده پتو به صورت غیر حضوری را می توانید در نتیجه تماس با راه های ارتباطی این سایت، به انجام رسانید. مهم ترین مزیت این سبک سفارش صرفه جویی در هزینه و زمان است که باعث می شود قیمت نهایی خرید پتو برای شما کمتر گردد.

  پتو مسافرتی چهارخانه مروارید

  قیمت عمده پتو مسافرتی چهارخانه مروارید

  یکی از محبوب ترین انواع پتو مسافرتی چهار خانه که در ایران تولید می شود پتو مروارید است.  این مدل پتوی ۶۸۰ گرمی، در دسته پتوهای سبک و ارزان قیمت قرار دارد بهترین گزینه برای خرید عمده  پتو مسافرتی و صادرات آن به کشور های دیگر به حساب می آید.

  باز هم راهی برای خرید این پتو ایرانی با قیمت پایین تر وجود دارد، قیمت عمده پتو مسافرتی چهارخانه مروارید به دلیل ارائه مستقیم از سمت کارخانه، پایین ترین مقدار ممکن خواهد بود. وجود دلالان و واسطه ها در بازار قطعا باعث می شود که اگر شما بخواهید این محصول را از بازار تهیه کنید مجبور به پرداخت بهای بالاتری شوید ولی در خرید مستقیم از کارخانه با این مشکل مواجه نخواهید بود.

  از دیگر محصولات تولیدی این کارخانه که هم بازار فروش پر رونقی دارد هم می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید جهت تامین سفارش های صادراتی نیز به حساب می آید، می توان به پتو باران، پتو تیبا، پتو آبتین و … اشاره نمود.

  پتو مسافرتی چهارخانه

  خرید عمده پتو مسافرتی چهارخانه مروارید

  وزن سبک پتو مسافرتی مروارید و قیمت ارزان این محصول، وجه تمایز اصلی آن با دیگر مدل پتوهای مسافرتی موجود در بازار می باشد که شما با در نظر داشتن این شاخصه ها، برای خرید عمده می توانید این نام را به خاطر بسپارید.

  با دلایلی که در بالا ذکر کردیم اگر به دنبال راهی پر سود برای کسب درآمد هستید قطعا ورود به بازار صادرات انواع مختلف کالای خواب و به طور خاص صادرات پتو مسافرتی چهارخانه می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد.

  در بین برند های مختلف پتو مسافرتی ایرانی نیز پتو مروارید یک گزینه ی منحصربفرد برای فروش در کشور های دیگر به حساب می آید.

  پیشنهاد می کنیم که اگر متقاضی برای خرید عمده پتو مسافرتی هستید، فرصت های همکاری را از دست ندهید چرا که برای شما، بهترین ها را آماده نموده ایم.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  پخش پتو خارجی

  پخش پتو خارجی مسافرتی ارزان

  پخش پتو خارجی مسافرتی ارزان به صورت آنلاین راهکاریست که وارد کننده هی این محصول به منظور جلوگیری از ورود دلالان و واسطه ها اندیشیده اند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.