کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / فروش روتختی طرح برگ پاییزی سه بعدی

فروش روتختی طرح برگ پاییزی سه بعدی

روتختی طرح برگ پاییزی به صورت سه بعدی چاپ می شود که طیف های رنگی متفاوتی در این زمینه، مورد استفاده قرار می گیرد تا امکان ارائه بهترین مدل ها بر اساس نیاز و سفارش مشتری، فراهم شود. فروش روتختی تک نفره و دونفره این مرکز، با جدیدترین طرح های سه بعدی و ساده انجام می شود.

روتختی تک نفره

خلاقیت هایی که در زمینه تولید روتختی ارائه می شود، بسیار گسترده بوده و به گونه ای است که برای گروه های سنی مختلف، بتوان طرح های گوناگون را ارائه نمود و شرکت پاندا خواب، بهترین طرح ها را در چاپ دیجیتال خود، مورد استفاده قرار می دهد که توانسته ایم تنوع خوبی از مدل روتختی ها را به شما ارائه نماییم.

روتختی دونفره چهار فصل

روتختی دونفره چهار فصل

روتختی دونفره با توجه به جنس پارچه هایی که در تولید آن مورد استفاده قرار میگیرد، قابلیت استفاده در تمامی چهار فصل را دارا می باشد که این محصول، از طرح های متفاوتی هم برخوردار است.

چهار فصل بودن روتختی عاملی برای کاهش هزینه های خانواده ها خواهد بود و شرکت پاندا خواب، تولیدات خوبی در زمینه روتختی را به مشتریان خود عرضه نموده است.

سفارش روتختی تک نفره

سفارش روتختی تک نفره

اگر شما از دسته مشتریانی هستید که قصد سفارش عمده روتختی یک نفره و دونفره به صورت یک جا با طرح های متنوع را دارید، محصولات روتختی پاندا خواب، می تواند یک گزینه پیشنهادی خوب باشد.

از مزیت های این مدل روتختی ها، می توان به دوخت آن ها با استفاده از پارچه های ترک اشاره نمود که کیفیت کار را تا حد قابل توجهی، افزایش می دهد.

تولیدی روتختی سه بعدی

تولیدی روتختی سه بعدی

شرکت تولیدی پاندا خواب در چاپ سه بعدی برروی روتختی های خود، رنگ های خوب و باکیفیتی را مورد استفاده قرار می دهد تا از رنگ دهی این محصول در مرور زمان، جلوگیری نماید.

از طرفی به دلیل این که روتختی ها به سفارش مشتریان تولید می شود، در نتیجه باز هم شاهد افزایش کیفیت کار خواهیم بود چرا که از انبار کردن روتختی، جلوگیری می شود.

روتختی طرح برگ پاییزی

فروش روتختی طرح برگ پاییزی سه بعدی

روتختی طرح برگ پاییزی یکی از مدل روتختی های شرکت پاندا خواب بوده که در صورت پسند این طرح، هم در اندازه های تک نفره و هم دونفره، می توانید این محصول را سفارش دهید.

تولیدات روتختی پاندا خواب، از قابلیت ارسال به اقصی نقاط کشور، در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن، برخوردار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

روتختی سه بعدی دو نفره

پخش عمده روتختی سه بعدی دو نفره جدید شیک

روتختی سه بعدی دو نفره با طرح های جدید و شیک، برای پخش عمده در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید