کالای خواب پاندا
خانه / پتو حبابی / فروش عمده پتو حبابی کارترز

فروش عمده پتو حبابی کارترز

پتو حبابی کارترز از جمله پتوهایی است که با فروش عمده آن ها در این سایت، ارائه بهترین قیمت ها را برای آن امکان پذیر ساخته ایم که این پتو های نوزادی، با رنگ بندی های کامل، در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

الیاف پلی استر از کاربردی ترین نوع الیافی می باشد که در تولید پتو، از آن استفاده می شود و پتوهای کارترز، یکی از انواع پتوهایی خواهند بود که تولید آن ها با چنین الیافی انجام شده است.

این نوع پتوهای یک روی نوزادی، با ابعاد و اندازه های استاندارد ۱۰۰ * ۷۵ سانتی متر تولید می شوند و وزن ۳۳۰ گرم هم برای آن در نظر گرفته شده تا در نهایت، یک فضای خوب را برای خواب نوزادان، ایجاد نماید.

یک اتاق آرام و راحت برای کودک، نیازمند داشتن یک کالا و سرویس خواب خوب و راحت می باشد و این چنین سرویس های خوابی را با بهترین مدل ها و کیفیت، برای فروش عمده، آماده نموده ایم.

پتوی نوزادی کارترز

پتوی نوزادی کارترز مدل Colorful

این مدل پتوی نرم و راحت شرکت کارترز، یکی از بهترین پتوهای نوزادی خواهد بود که از پرزهای لطیف ۰٫۵ سانتیمتری برخوردار است و شستشوی چنین پتوهایی به صورت دستی و در مخلوط آب و شوینده با دمای سی درجه انجام می پذیرد.

با توجه به وزن این پتوها که ۳۳۰ گرم است، می توان انتظار راحتی خواب را برای نوزادان داشت.

پتو حبابی کارترز

پتو حبابی کارترز آبی رنگ

پتوهای حبابی یا خالدار هم نمونه دیگری از پتوهای نوزادی ساده و تک رنگ می باشد که هم به رنگ آبی و هم رنگ صورتی آن وجود دارد و بسته به جنسیت دختر و پسر بودن نوزادان، از آن ها استفاده می شود.

چنین مدل پتوهایی بیشتر حالت قنداق پیچ کردن نوزاد را خواهد داشت و سادگی آن ها، عاملی برای داشتن قیمت های ارزان تر آن ها خواهد بود.

انواع پتو نوزادی

سایت عرضه انواع پتو نوزادی

پتوهای نوزادی و بچه گانه، با مدل ها و کاربردهای گوناگونی تولید می شوند که یک عرصه تجاری خوب و سودآور را نیز برای فعالیت های تجاری هم ایجاد نموده اند.

فروش عمده پتوهای نوزادی این سایت، با توجه به ارائه کامل ترین تنوع ممکن از ملزومات خواب، یک فرصت خوب تجاری برای پخش کنندگان می باشد که بتوانند به بهترین و جدیدترین مدل ها دست یابند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید