کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / مرکز فروش روتختی سه بعدی سیاه سفید

مرکز فروش روتختی سه بعدی سیاه سفید

 • روتختی سه بعدی سیاه سفید یکی از اقلام روتختی اسپرت است که با تنوع طرح بالا توانسته در بزرگترین مرکز فروش های کالای خواب جای خود را به عنوان یک محصول درجه یک باز نماید.

  در سال های اخیر تمایل افراد به خرید روتختی سبک و اسپرت بسیار زیاد شده است تا جایی که شاهد کاهش میزان فروش روتختی گیپور وروتختی دانتل شده ایم. علت این امر نیز غالبا این است که دیگر اوضاع اقتصادی خانواده ها به صورت قدیم نیست و تقریبا همه ی زوج ها هر دو مجبور به کار در بیرون از منزل برای تامین مخارج زندگی می باشند. همین امر هم باعث می شود تا بخواهند حتی کمترین زمان را نیز ذخیره نموده و آن را با خانواده شان بگذرانند، این زمان می تواند حتی مدت کوتاه مربوط به مرتط کردن روتختی در صبح یا جمع کردن آن در شب قبل از خواب باشد.

  روتختی های سنگین قدیمی که در آن ها از تور و گیپور برای زیبایی بیشتر استفاده می شد همگی اینگونه بودند، یعنی فرد شب قبل از خواب باید آن را از روی تخت جمع می نمود و صبح دوباره پهن می کرد و نقشش صرفا زیبا کردن اتاق خواب بود.

  و اینگونه بود که روتختی اسپرت پایش به خانه ها باز شد و خیلی زود در تمام اتاق خواب ها برای خود جایگاه پیدا نمود.

  معروف ترین انواع روتختی اسپرت کدامند؟

  اما اسم روتختی اسپرت تنها نام یک مدل خاص از روتختی نیست، بلکه یک نام عمومی است که به دسته یا طیفی از روتختی ها اطلاق می گردد. معروف ترین این روتختی ها عبارتند از:

  • روتختی ساتین
  • روتختی کتان
  • روتختی پنبه ای
  • روتختی رنفورس
  • روتختی پلی استر
  • روتختی نخ ساتن
  • روتختی پیگمنت
  • روتختی تنسل
  • روتختی مخمل
  • روتختی چهل تکه
  • روتختی ژاکارد
  • روتختی بامبو
  • روتختی میکرو

  اینها همه اسم هایی است که باتوجه به جنس پارچه ی مورد استفاده در زمان تولید روتختی ها بر روی آن ها گذاشته شده است و هر یک را به یک خانواده متعلق می نماید. در این بین سه نام است که همگی با هم مربوط به یک خانواده ی جامع تر می شوند: روتختی تنسل، روتختی میکرو و روتختی بامبو در خانواده ی روتختی سه بعدی دسته بندی می شوند. در سال های اخیر خرید روتختی سه بعدی نسبت به سایر نمونه ها از رشد و پیشرفت بیشتری برخوردار بوده است.

  حسن بزرگ این محصول این است که به جهت آنکه طرح ها روی پارچه چاپ می شود لذا محدودیت طرح وجود نداشته پس می تواند پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد.

  انواع روتختی های سیاه و سفید لاکچری

  در میان انواع جدید ترین مدل های روتختی سه بعدی برخی بسیار شیک و لاکچری می باشند که باب سلیقه ی افراد خاص هستند . یکی از نمونه روتختی های مدرن طرح های روتختی سه بعدی سیاه سفید و روتختی سفید طلایی است. روتختی سه بعدی طرح تاج طلایی از جمله مهم ترین آن ها به حساب می آید که تقریبا می توان ان را پر فروش ترین نمونه نامید.

  همچنین روتختی سه بعدی سیاه سفید به لحاظ روانشناسی رنگ ها به جهت استفاده از دو رنگ خنثی می تواند باعث آرامش زیادی در اتاق خواب گردد اما اگر می خواهید همواره امید را در روح خود تزریق کنید توصیه می کنیم در چیدمان اتاق سیا و سفید خود از چند وسیله با رنگ های شاد بهره بگیرید.

  به عنوان مثال در یک روتختی سه بعدی سیاه سفید استفاده از یک المان قرمز رنگ می تواند به کل منظره را عوض نموده و در آن زندگی تزریق نماید. آیا تا حال به روتختی سه بعدی طرح ایفل دقت کرده اید؟ المان چتر قرمز رنگ در این روتختی در میان آن حجم از رنگ های سفیدف مشکی و خاکستری به طرح ما شادابی و زیبایی دو چندان اضافه نموده است که می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

  نکاتی پیرامون خرید روتختی مناسب

  به صورت کلی همه ی محققان و دانشمندان بر این باورند که این قدرت روح و ذهن انسان هاست که اتفاقات را برای آن ها رقم می زند، یعنی اتفاقات خوب و بد زندگی را شما به سمت خود جذب می نمایید.

  چندین سال پیش بود که کتاب راز به صورت فراگیر در جهان توزیع شد، تمام حرف نویسنده در این کتاب این بود که شما با قدرت ذهنتان وقایع را به سمت خود جذب می نمایید. به عنوان مثال شنیده اید که می گویند از هر چیزی بترسید به سرتان می آید؟

  علت این امر آن است که شما وقتی از چیزی می ترسید به ان فکر می کنید و سیگنالی به سمت کائنات ارسال می کنید، لذا آن را از کائنات دریافت می نمایید.

  از سوی دیگر محققین بر این باورند که زمان پیک آلفا قدرت ذهن در بیشترین سطح ممکن است یعنی چند دقیقه قبل از آنکه به خواب بردوید و دقیقا چند دقیقه بعد از بیدار شدن. این زمان که در واقع موثر ترین بازه ی زمانی بر زندگی افراد می باشد در اتاق خواب سپری می شود و این مهم ترین عامل برای اثبات لزوم دقت در نحوه ی چیدمان اتاق خواب است.

  از سویی روتختی یکی از مهم ترین عناصر در دیزاین اتاق خواب است لذا باید در انتخاب جنس، مدل و طرح ان نهایت دقت را مبذول نمایید.

  بعد قبل
  اسلاید ۱ |
  اسلاید ۲ |
  اسلاید ۳ |
  اسلاید ۴ |
  اسلاید ۵ |
  اسلاید ۶ |
  اسلاید ۷ |
  اسلاید ۸ |
  اسلاید ۹ |
  بعد قبل

  مدل های مختلف روتختی سفید سیاه

  با توجه به توضیحات بالا لازم است شما در گام اول خودتان را به خوبی بشناسید و بدانید که با توجه به روحیاتتان با چه طرح و مدل روتختی بیشتر آرامش را حس می نمایید. به عنوان مثال برخی افراد دارای روحیه ای شاد هستند برای این دسته روتختی رنگی بهترین گزینه می باشد. اما برخی به ذات انزوا طلب و آرام هستند آن ها می توانند با مراجعه به کاتالوگ جدیدترین مدل های روتختی سه بعدی سیاه سفید طرحی را انتخاب نمایند که با آن اخت بیشتری داشته باشند.

  شاید در نگاه اول اینگونه به نظر برسد که تنوع طرح در کاتالوگ مذکور زیاد نیست حال آنکه روتختی سه بعدی سیاه سفید دارای تنوع بالایی می باشد. مهم ترین این مدل ها عبارتند از:

  • روتختی سه بعدی پاندا
  • روتختی سه بعدی پوما
  • روتختی سه بعدی گرگ
  • روتختی سه بعدی خزان
  • روتختی سه بعدی پاییز
  • روتختی سه بعدی ببر
  • روتختی سه بعدی چیتا
  • روتختی سه بعدی گربه سیاه
  • روتختی سه بعدی قاصدک
  • روتختی سه بعدی زن سیاه پوست
  • و…

  که اگر بخواهیم به همه ی انها اشاره نماییم قطعا به چنیدن صفحه برای نگارش نیاز خواهد شد. البته اگر شما نیز جز افرادی هستید که طرفدار روتختی سه بعدی سیاه سفید هستند می توانید با همکاران ما در واحد فروش پاندا خواب ارتباط گرفته و از ان ها بخواهید کاتالوگ محصولات را برایتان ارسال نمایند تا از سر حوصله در میان ان ها اقدام به انتخاب نمایید.

  روتختی سیاه سفید مدل meoww

  یکی از مدل های روتختی اسپرت ترک که از رکورد فروش بالایی نیز برخوردار بوده روتختی سه بعدی دخترانه با طرح meoww است. البته این طرح خاص می تواند یک انتخاب عالی برای روتختی سه بعدی نوجوان پسرانه نیز باشد اما تجربه نشان داده  این طرح اکثرا برای دختر ها جذابیت بیشترری داشته و توسط آن ها خریداری می شود.

  این مدل در واقع یک زمینه ی کاملا مشکی خاص است که در خود نقش چهره ی یک گربه ی سیاه را جای داده است، البته میزان زوم در چهره ی گربه در برند های مختلف متفاوت می باشد ولی در حالت کلی همگی این شاخصه را دارند.

  حراج روتختی سه بعدی زارا

  برخی افراد برای ایجاد تنوع در اتاق خواب خود به دنبال خرید روتختی سبک هستند که علاوه بر طرح زیبا و جنس خوب قیمت مناسبی نیز داشته باشد. بهترین گزینه برای این افراد یافتن ارزان سرای روتختی است یا اینکه از زمان های مربوط به حراج روتختی برند ها اطلاع یابند. در این زمان ها برند های معروف محصولات خود را برای فروش بیشتر و در دست گرفتن بازار با قیمت های باور نکردنی عرضه می نمایند. به عنوان مثال: قیمت روتختی سه بعدی زارا را اگر در دوره ی حراج این برند با باقی زمان ها مقایسه نمایید قطعا خواهید دید که اختلاف بالایی وجود دارد.

  به علت وجود همین اختلاف قیمت است که افرادی که با کیفیت این برند آشنا نیستند ریسک کرده و محصولش را خریداری می نمایند. آن ها پس از یک بار خریداری، تست و حصول اطمینان از کیفیت دیگر منتظر زمان حراجی نمانده و در سایر اوقات نیز خرید خود را انجام می دهند.

  در واقع برند های معروف اقدام به حراج روتختی می نمایند تا بدین وسیله محصول خود را تبلیغ نموده و طیف گسترده تری از جامعه را با ان آشنا نمایند. البته این کار را برند هایی انجام می دهند که خود از کیفیت محصول تولیدیشان مطمئن هستند و معتقدند اگر کسی یک بار آن را تست نماید قطعا حاضر به پرداخت هزینه برایش خواهد بود.

  کیفیت روتختی سه بعدی مدل عروس

  یکی از پر فروش ترین نمونه های روتختی سه بعدی دونفره برای تمام مارک ها نمونه هایی است که برای تازه عروس داماد ها تولید می شود. به صورت کلی از بهترین مارک روتختی ترک گرفته تا معمولی ترین روتختی سه بعدی ایرانی همگی در کاتالوگ محصولات خود نمونه هایی را گنجانده اند که ان را با نام روتختی سه بعدی عروس به مشتریان خود معرفی می نمایند. شاخصه ی اصلی تمام این مدل ها این است که باید رنگ مناسب روتختی عروس را دارا باشند، یعنی در آن ها از رنگ های روشنی مانند: سفید، نباتی، لیمویی، آبی روشن، سبر کمرنگ، صورتی و این چنین رنگ هایی که تم ملایم به کار می دهند استفاده شده باشد.

  غالبا این رنگ به عنوان رنگ پایه به کار برده می شود و پس از آن از یک رنگ شاد و جلب توجه کننده مانند قرمز براق برای طرح موجود در آن استفاده می شود. یکی از معروف ترین این طرح ها روتختی سه بعدی رز و دیگری روتختی سه بعدی پروانه است. گروه تولیدی روتختی لایکو یکی از قدیمی ترین و موفق ترین فعالان این حوزه به حساب می آید که تنواسته با ارائه ی کاتالوگی با تنوع بالای محصول توجه طیف زیادی از خریداران را به خود جلب نماید.

  روتختی سه بعدی طرح رز یکی دیگر از پر فروش ترین طرح های روتختی سه بعدی عروس به حساب می آید که با ورود به هر مرکز فروش روتختی سه بعدی در تهران و سایر شهرستان ها می توانید حداقل یک نکونه از آن را به صورت باز در دکور فروشگاه مشاهده نمایید.

  مدل روتختی اسپرت جدید با طرح های شیک

  همه ی فروشگاه ها و مرکز فروش روتختی سه بعدی در تهران به این مساله باید توجه جدی داشته باشند که امروزه با توجه به شرایط زندگی ماشینی که برای مردم ایجاد شده و فشار های روحی زیادی که مجبور به تحمل آن هستند، تنوع طرح و مدل روتختی باید به گونه ای باشد که حداقل فضایی آرام را برای محیط خواب ان ها فراهم نماید.

  از آنجایی که هر فردی به صورت میانگین یک سوم از عمر خود را در اتاق خواب سپری می کند بسیار مهم است که در این محیط آرامش روحی کامل داشته باشد. خصوصا اینکه این نحوه ی گذرندان این تایم قطعا بر دو سوم دیگر نیز بسیار موثر خواهد بود.

  روتختی های اسپرت و راحت با طرح ها و رنگ هایی آرام و ملایم می تواند یک آیتم بسیار مهم در تامین آرامش لازم برای این محیط به حساب بیاید. همچنین با تغییر روتختی می توان دیزاین اتاق خواب را تغییر داد که خود تاثیر زیادی روی روحیه فرد می گذارد.

  قیمت روتختی سه بعدی ترک در سال ۹۸

  قیمت روتختی سه بعدی دیجی کالا در این روزها یک سورس برای سنجش قیمت این محصول در سراسر کشور به حساب می آید در حالی که با مقایسه آن و قیمت روتختی در عبدل آباد متوجه می شوید که چه مقیاس اشتباهی در نظر گرفته اید.

  عبدل آباد را می توان مرکز و سورس تولید روتختی در کشور دانست که معمولا این محصول در آن جا به صورت عمده عرضه می شود، اگر صاحب یک فروشگاه هستید و درصدد خرید عمده این محصول می باشید می توانید با مراجعه به سایت های این مجموعه ها یا برقاری ارتباط با بازرگانی پانداخواب از قیمت عمده ی این محصول به صورت پایه مطلع گردید که قطعا مقایسه آن با فروشگاه های اینترنتی و حضوری شما را متعجب خواهد نمود.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  صادرات روبالشی استون

  صادرات روبالشی استون سه بعدی درجه یک اصفهان

  صادرات روبالشی استون درجه یک از اصفهان که دقیقا نوعی از روبالشی سه بعدی با …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.