کالای خواب پاندا
خانه / پتو شادیلون / خرید پتو شادیلون برای صادرات به عراق

خرید پتو شادیلون برای صادرات به عراق

 • خرید پتو شادیلون به منظور صادرات این محصول به کشور عراق یکی از پدیده هایی است که در سال های اخیر بسیار اتفاق افتاده و علت آن نیز کیفیت بالا و قیمت مناسب این مارک پتو می باشد.

  شرکت پتو شادیلون

  همچنین تنوع بالای طرح و رنگ را می توان از دیگر مزیت های مهم شرکت پتو شادیلون دانست که تجار را به خرید پتو شادیلون جهت صادرات به کشور های دیگر مانند عراق و امارات و … تشویق نموده است.

  پتو خوب

  ویژگی های یک پتو خوب

  آیا می دانید ویژگی های یک پتوی خوب کدامند؟

  و برای داشتن خوابی راحت چه نوع پتویی باید تهیه نمود؟

  • مواد اولیه استفاده شده در تولید پتو:

  امروزه بیشتر پتو های موجود در بازار از جنس ترکیبی پنبه و الیاف مصنوعی همچون پلی استر و اکریلیک به دست می آیند که به جهت نرمی و لطافت نسبت به سایر انواع قدیمی مانند پتو پشمی یا پتو نمدی طرفداران بیشتری دارند. همچنین میزان حساسیت به این پتو ها بسیار کمتر از نمونه های پشمی و نمدی می باشد.

  • قابلیت شست و شو:

  یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید پتو باید مدنظر قرار بگیرد این است که پتوی خریداری شده قابلیت شست و شو داشته باشد.

  • وزن پتو:

  بسته به کاربردی که از پتو در نظر داریم نوع پتو مشخص می شود که البته بر وزن آن نیز تاثیر می گذارد. به عنوان مثال پتو مسافرتی قطعا باید به مراتب از پتو دو نفره یا پتو یک نفره ای که روی تخت قرار می گیرد سبک تر باشد.

  • رنگ پتو:

  رنگ پتو از جمله عواملی است که بر میزان آرامش فرد در زمان خواب بسیار تاثیرگذار می باشد. روانشناسان بر این باورند که استفاده از رنگ های روشن و ملایم مانند سفید، گلبهی، صورتی، آبی آسمانی، یاسی، سبز روشن، لیمویی و رنگ های این چنینی باعث ایجاد آرامش در زمان قبل از خواب می شود.

  • طرح پتو:

  توصیه ی روانشناسان این است که برای جلوگیری از تشویش ذهن قبل از خواب از خرید پتو هایی با طرح های شلوغ و ترسناک خودداری نمایید.

  با علم به این موارد می توانید یک برند پتو مناسب را انتخاب نمایید.

  البته در سفارش های حجم عمده طیف گسترده ای از ویژگی ها را می طلبد، به عنوان مثال هم پتوی رنگ ملایم می خواهند هم رنگ های شاد و جیغ.

  پتو شادیلون مشهد

  محصولات پرفروش پتو شادیلون مشهد

  در زیر برخی از محصولات پر فروش و مناسب پتو شادیلون را معرفی می نماییم زیرا غالبه افرادی که زمینه ی صادرات این محصول هستند برای خرید پتو شادیلون به صورت عمده به دنبال نمونه های محبوب و پر طرفدار می باشند.

  این مجموعه انواع زیادی پتو را تولید می نماید که با توجه به سایز، طرح، وزن از یکدیگر تمایز داده می شوند.

  برای اینکه بدانیم بهترین نوع پتو برای خرید پتو شادیلون به منظور صادرات کدام نوع است، می توانم به پر فروش ترین انواع محصولات پتو شادیلون نگاهی بی اندازیم.

  از آنجایی که بیشترین حجم خرید پتو شادیلون مربوط به سفارش های صادراتی است لذا با شناختن پر فروش ترین پتو ها می توانیم بیابیم که محبوب ترین آن ها کدامند.

  در اینجا شما را با برخی از پر فروش ترین پتو های تولید کارخانه پتو شادیلون اشنا می نماییم:

  انواع پتو یک نفره شادیلون

  پر فروش ترین انواع پتو یک نفره شادیلون

  • پتو چیکا شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۱۶۰× ۲۲۰، پک ۹ تایی، وزن ۲۵۰۰_ ۳۵۰۰ گرم

  • پتو نیکا شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۱۶۰× ۲۲۰،پک ۱۰ تایی، وزن ۲۵۰۰ گرم

  • پتو روشا شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۱۴۰× ۲۲۰، پک ۹ تایی، وزن ۲۲۰۰ گرم

  • پتو آیلار شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۱۶۰× ۲۲۰، پک ۱۰ تایی،  وزن ۲۵۰۰ گرم

  • پتو  آتیس شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۱۴۰× ۲۲۰، پک ۱۰ تایی، وزن ۲۵۰۰_ ۳۵۰۰ گرم

  • پتو پروانه شادیلون:

  سایز ۲۲۰×۱۴۰، پک ۱۲ تایی، وزن ۱۸۰۰ گرم

  • پتو پریما شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۱۶۰×۲۲۰،  پک ۱۲ تایی، وزن ۲۳۰۰ گرم

  • پتو زمرد شادیلون:

  گل برجسته، سایز ۲۲۰×۱۶۰، پک ۱۲ تایی، وزن ۲۲۰۰ گرم

  پتو دونفره شادیلون

  پر فروش ترین انواع پتو دونفره شادیلون

  • پتو پتو آیلار شادیلون:

  پتو گل برجسته، ابعاد ۲۰۰× ۲۲۰، پک ۸ تایی،  وزن ۳۰۰۰ گرم

  • پتو دیاموند شادیلون:

  پتو گل برجسته، ابعاد ۲۰۰× ۲۲۰، پک ۸ تایی،  وزن ۳۶۰۰ گرم

  • پتو نیکا شادیلون:

  گل برجسته، ابعاد ۱۹۵× ۲۲۵،پک ۷ تایی،  وزن ۳۵۰۰ گرم

  • پتو آتیس شادیلون:

  پتو گل برجسته، ابعاد ۱۹۵× ۲۲۵، پک ۸ تایی، وزن ۲۵۰۰_ ۳۵۰۰ گرم

  • پتو  پروانه شادیلون:

  ابعاد ۲۳۰×۲۱۰، پک ۸ تایی، وزن ۲۵۰۰ گرم

  • پتو پریما شادیلون:

  پتو گلدار و گل برجسته، ابعاد ۲۲۰×۲۴۰ ، پک ۱۰ تایی، وزن ۳۸۰۰ گرم

  • پتو زمرد شادیلون:

  پتو گل برجسته، ابعاد ۲۲۰×۲۴۰، پک ۱۰ تایی، وزن ۳۳۰۰ تا ۳۵۰۰ گرم

  پتو مسافرتی شادیلون

  پر فروش ترین پتو مسافرتی

  پتو پایا شادیلون:

  • یک نفره: پتو ساده و پتو گل برجسته، ابعاد ۲۰۰ در ۱۵۰، پک ۱۶ تایی، وزن ۱۴۰۰ گرم
  • دو نفره: پتو ساده و پتو گل برجسته، ابعاد ۲۰۰ در ۲۲۰، پک ۱۴ تایی، وزن ۱۷۰۰ گرم

  این نمونه ها هر یک دارای طرح و سایز مشخصی بوده که در هنگام خرید پتو شادیلون باید با آن آشنایی داشته باشید. پس از آشنایی با پر فروش ترین انواع محصولات پتو شادیلون حال شما می توانید با تطبیق این ویژگی ها با درخواست مشتری خود متوجه شوید که چه نوعی از پتو بیشتر به کارش می آید.به همین جهت قبل از ثبت سفارش خود از طریق مدیران فروش در خصوص این شاخصه ها اطلاعات کسب کنید.

  پتو شادیلون

   

  مزایای پتو شادیلون برای صادرات به عراق

  اهیمت انتخاب پتوی مناسب برای داشتن خوابی آرام و به طبع آن جسم و روحی آرام تنها مربوط به ما ایرانی ها نیست و برای اهالی کشور های دیگر نیز حائز اهمیت است تا جایی که گاهی برای داشتن پتوی مناسب مجبور می شوند ان را وارد کنند.

  کشوری مانند عراق که در همسایگی ما واقع شده به علت اشغال توسط نیرو های نظامی متجاوز امریکایی و بعد تروریست های داعش تا حد خیلی زیادی واحد های صنعتی خود را از دست داده لذا مجبور شده موارد مورد نیاز مردمش را از سایر کشور ها وارد نماید، یکی از این محصولات پتو است.

  اگر به بازار خرید و فروش پتو در شهر های مختلف عراق سری بزنید خواهید دید که حجم زیادی از انواع پتو یک نفره ، پتو دو نفره، پتو مسافرتی، پتو نوزادی و پتو نوجوان که مشاهده می کنید از برند های ایرانی هستند.

  یکی از این برند های خوش نام و محبوب در میان تجار عراقی پتو شادیلون است.

  این شرکت با تولید انواع مختلف پتو:

  1. پتو تک رنگ
  2. پتو طرح دار
  3. پتو گل برجسته
  4. پتو ساده
  5. پتو یک نفره
  6. پتو دو نفره
  7. پتو مسافرتی
  8. پتو نوجوان
  9. پتو نوزاد

  توانسته پاسخگوی هر نوع سفارشی جهت خرید عمده پتو باشد.

  به صورت کلی می توان گفت تجار عراقی تمایلی به خرید از چند جا ندارند، یعنی ترجیح می دهند که کل بار خود را از یک کارخانه تهیه نمایند به همین جهت کارخانه ای که همه نوع پتویی تولید می نماید قطعا بهترین گزینه برای خرید به حساب می آید.

  لذا تجار خارجی غالبا سفارش صادراتی خود را از طریق خرید پتو شادیلون در انواع مختلف با تنوع بالای طرح و رنگ تامین می نمایند.

  آدرس کارخانه پتو شادیلون

  آدرس کارخانه پتو شادیلون

  یکی از سوالاتی که اکثر کاربران اینترنت در مورد پتو شادیلون مشهد در مورد آن سرچ می کنند تا جایی که به یکی از پیشنهادی های گوگل تبدیل شده این سوال است:

  آدرس کارخانه پتو شادیلون کجاست؟

  نکته ای که اهمیت دارد این است که چرا افراد به دنبال جواب این سوال هستند؟ شاید به این جهت که می خواهند مستقیم به کارخانه رفته و خرید خود را از آن جا انجام دهند.

  اما آیا به خاطر ندارند که ورود افراد متفرقه به کارخانه های تولیدی بنا بر مسائل امنیتی ممنوع می باشد؟ و فرد برای بدست آوردن کاتالوگ و لیست قیمت محصولات باید با مدیر فروش و دفتر فروش کارخانه ارتباط حاصل نماید؟

  شرکت پتو نوبافت شادیلون برای راحت شدن دسترسی افراد و سهولت امر ثبت سفارش اقدام به اعطای نمایندگی در شهر های مختلف نموده است. این نمایندگان با خرید مستقیم پتو می توانند انواع پتو را با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه نمایند که این امر به سبب حجم بالای خرید آن ها میسر شده است.

  اما اگر خود شما قصد خرید عمده پتو را دارید یا می خواهید با خرید پتو شادیلون یک سفارش صادراتی را تامین نمایید و به دنبال ارتباط مستقیم با کارخانه هستید، باز هم راهکار رفتن به کارخانه نیست.

  شما می توانید به سادگی با سرچ در اینترنت به راه های ارتباطی کارخانه دست یابید که قطعا پس از با صحبت با مدیریت فروش پتو شادیلون مشکل شما حل خواهد شد.

  خرید مستقیم پتو شادیلون

  خرید پتو شادیلون به صورت مستقیم

  خرید پتو شادیلون گاهی به صورت کارتنی و جزئی و برای فروش در مغازه ها انجام می شود که به این منظور خرید اینترنتی بهترین و کم هزینه ترین روش می باشد. به این ترتیب که شما از طریق راه های ارتباطی با یکی از مدیران فروش تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را سفارش می دهید، آن هاسفارش شما را ثبت نموده و پیش فاکتور برایتان ارسال می نمایند.

  پس از واریز وجه شماره ی پیگیری و آدرس مد نظر خود را به ان ها اعلام می نمایید و در کمترین زمان ممکن بار خویش را در آدرس اعلام شده تحویل می گیرید.

  اما در مواقعی که حجم سفارش زیاد است و شما به دنبال خرید پتو شادیلون در حجم بالا هستید معمولا در ابتدا از طریق تماس از قیمت ها مطلع شده و سفارش خود را اعلام نموده و درخواست پیش فاکتور می نمایید.

  در این حالت دو راه برای شما وجود دارد:

  1. مانند حالت اول هزینه را واریز کرده و منتظر برگه ی بارنامه باشید
  2. درخواست جلسه ی حضوری دهید، در این حالت شما به یکی از دفتار فروش که در نزدیک ترین مسافت از شماست دعوت می شوید. پس از جلسه ی حضوری با یکی از مدیران فروش می توانید هزینه ی سفارش خود را به صورت حضوری پرداخت نمایید.

  پتو نوبافت شادیلون

  خرید پتو نوبافت شادیلون به قیمت کارخانه

  از جمله مهم ترین راه های خرید پتو شادیلون با ارزان ترین قیمت ممکن این است که شما از طریق خرید اینترنتی پتو سفارش خود را در مورد نوع، طرح، سایز و تعداد به کارخانه پتو شادیلون اعلام نمایید.

  در این شیوه با ابلاغ مستقیم سفارش به کارخانه بدون دخیل بودن افراد مختلف، قیمت خرید پتو در پایین ترین سطح ممکن قرار می گیرد. همچنین شما می توانید مطمئن باشید که سفارشتان را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن تحویل خواهید گرفت.

  البته توجه داشته باشید قیمت هایی که شما در زمان خرید عمده پتو دریافت می کنید قطعا با قیمت خرید در حجم پایین متفاوت خواهد بود و شامل تخفیفاتی می شود.

  مقدار این تخفیفات چیزی نیست که از قبل مشخص شده باشد و در زمان عقد قرارداد با توجه به شرایط بازار لحاظ می شود.

  محصولات پتو شادیلون

  لیست قیمت محصولات پتو شادیلون مشهد

  اگر شما نیز درصدد خرید پتو شادیلون هستید و به دنبال لیست قیمت محصولات این شرکت می گردید باید بدانید که قیمت خرید پتو شادیلون تابع عوامل متعددی می باشد که برخی به نوع پتوی مورد درخواست شما برمی گردد اما بری تابع حجم سفارش شماست.

  توصیه ما این است که شما در ابتدا از طریق کارشناسان فروش مجموعه اقدام به دریافت لیست قیمت اولیه محصولات نمایید. سپس بر مبنای این قیمت ها بازار یابی خود را شروع کرده و سعی کنید قیمتی بسیار نزدیک به قیمت خود کارخانه را اعلام کنید.

  در زمانی که بر روی قیمت ها اتفاق نظر شد و مشتری سفارش خود را به شما داد، شما می توانید از تخفیفات کارخانه برای حجم بالای خرید نیز استفاده نموده و در واقع آن را به عنوان سود خویش از معامله به حساب آورید.

  حداقل در دفعات اولیه ی تامین خود از این شیوه استفاده نمایید تا مشتری عراقی خرید کند و علاوه بر دیدن کیفیت محصولی که برایش فرستاده اید با خود شما نیز آشنا شود.

  تجار عراقی معمولا خرید های خود را از طریق افراد مورد اعتماد خود در کشور های مختلف انجام می دهند، اگر شما آن امین باشید در زمان تهیه باقی محصولات مورد نیازش نیز از ما کمک می گیرد.

  به این ترتیب شما می توانید به ازای هر تاجر عراقی که توانسته اید اعتمادش را جلب کنید سود های زیادی در مجموع سفارشاتی که می دهد بدست بیاورید.

   

   

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  سایت فروش پتو ماندانا

  سایت فروش پتو ماندانا شرکت شادیلون

  سایت فروش پتو ماندانا به عنوان یکی از نمایندگی های پخش شرکت شادیلون این محصول را با رقابتی ترین قیمت ممکن عرضه می نماید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.