کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / فروش نقدی بهترین روتختی سه بعدی باکیفیت

فروش نقدی بهترین روتختی سه بعدی باکیفیت

بهترین روتختی سه بعدی باکیفیت تضمین شده توسط شرکت های ترکیه ای از قبیل altinbasak، belenay، clasy، casabel، diva، etro، hobby، ipek و … تولید می شوند در بازار کنونی برای فروش عمده نیز ارائه شده و مشتریان در تمامی شهرها، این امکان را دارند که برای خرید عمده جدیدترین مدل روتختی ها، از طریق این مرکز اقدام نمایند.

یکی از ملزومات کاربردی و مهم در زمینه کالای خواب، مربوط به روتختی می باشد و جدیدترین ایده ای که به منظور تولید روتختی ارائه شده، مربوط به طرح های سه بعدی است.

این نوع روتختی های سه بعدی، اکثرا توسط شرکت های ترکیه ای تولید می شوند و واردات آن ها به بازار ایران، نظر مخاطبین بسیاری را جلب نموده و ما نیز تلاش خود را به کار بسته ایم تا دسترس پذیری این مدل روتختی های ترک را برای مشتریان خود امکان پذیر نماییم.

بهترین روتختی سه بعدی باکیفیت

بهترین روتختی سه بعدی باکیفیت ترک با چه طرح هایی عرضه می شود؟

طرح های سه بعدی ارائه شده در تولید پارچه های مخصوص روتختی، شامل ایده های گوناگونی می شود و از جمله می توان به طرح حیوانات، ماشین، منظره، طبیعت، تصاویر بازیگران و … اشاره نمود.

در حال حاضر طرح های پروانه، درخت، باغ از جمله مدل هایی هستند که برای روتختی های دونفره، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفی با استقبال بیشتری از سمت مشتریان نیز همراه می باشد.

فروش نقدی روتختی

آیا فروش نقدی روتختی، سبب کاهش سفارش نمی شود؟

بسیاری از افراد، در بازار کنونی هم بر این باور هستند که برای افزایش فروش روتختی، باید به صورت شرایطی نیز با مشتریان کار نمود ولی یکی از تصورات اشتباهی است که خسارت های جبران ناپذیری نیز به همراه دارد.

فروش نقدی در ظاهر شاید سبب کاهش فروش انواع روتختی شود اما نکته مهمی که وجود دارد مربوط به این است که این دغدغه برای فروشندگان وجود ندارد که نگران پاس شدن چک هایشان باشند و ضمن آن که در صورت پاس نشدن یک چک، کل سود یک سال، ممکن است از میان برود.

از همین رو ما نیز با ارائه قیمت های رقابتی، فروش خود را به صورت کاملا نقدی قرار داده ایم و موقعیت های همکاری لازم را در اختیار مشتریان تمامی شهرها قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

روتختی سه بعدی دو نفره

پخش عمده روتختی سه بعدی دو نفره جدید شیک

روتختی سه بعدی دو نفره با طرح های جدید و شیک، برای پخش عمده در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید