کالای خواب پاندا
خانه / تشک اسفنجی / خرید انواع تشک با رنگ متنوع

خرید انواع تشک با رنگ متنوع

خرید انواع تشک با اندازه های مختلف و در رنگ های متنوع، می تواند یکی از اصلی ترین دلایلی باشد که پخش کنندگان کالای خواب، می توانند به افزایش فروش خود کمک نمایند. از همین رو برای رسیدن به این هدف، پیشنهاد می کنیم از این موقعیت ایجاد شده در سایت پاندا خواب، برای تامین جدیدترین تشک ها استفاده نمایید.

تشک به عنوان یک کالای خواب ضروری در هر خانه ای می باشد که برای موقعیت های مکانی مختلف، اندازه های گوناگون به همراه الیاف مختلف استفاده می شود.

در حال حاضر تشک های جدید تولید شده توسط شرکت های داخلی، می تواند رفع کننده نیازهای مختلف مشتریان باشد که به همین منظور، روش فروش مستقیم و دسترس پذیری را انتخاب نموده ایم.

خرید انواع تشک

خرید انواع تشک مسافرتی ارزان

تشک های مسافرتی که با پشم شیشه فشرده و سبک پر می شوند، از انواع تشک هایی است که این روزها کارایی گسترده ای برای آن ها تعریف شده است.

تولید این نوع تشک ها با وزن و حجم پایین، توسط شرکت های ایرانی انجام شده و علاوه بر این، شاهد واردات تشک های ترک و چینی نیز هستیم.

این تشک های مسافرتی با توجه به نوع بسته بندی که دارند، به سادگی قابل حمل و جا به جایی بوده و از همین رو در سفرهای مختلف نیز می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

خرید عمده تشک های مسافرتی، یکی از محصولاتی است که در این سایت می توانید به انجام رسانید و در نتیجه این امر، بهترین قیمت ممکن نیز دریافت نمایید.

تشک طبی فنری

سفارش تشک طبی فنری

بخش دیگری از تشک های این مرکز، مربوط به تشک های طبی فنری می باشند که هم در اندازه های تک نفره و هم اندازه های دونفره، تولید شده اند.

عرضه مستقیم تشک های معرفی شده، سبب می شود تا مشتریان امکان این امر را داشته باشند تا بهترین قیمت های خرید تشک را دریافت نمایند.

ارتباط با واحد فروش پاندا خواب، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اطلاعات کامل در زمینه قیمت و همچنین شرایط همکاری را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک مهمان

قیمت تشک مهمان | فروش به صورت عمده

قیمت تشک مهمان به صورت عمده، بر اساس مولفه های مختلفی مانند حجم سفارش، نوع …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید