کالای خواب پاندا
خانه / تشک طبی / قیمت خرید عمده تشک طبی مهمان

قیمت خرید عمده تشک طبی مهمان

قیمت خرید عمده تشک طبی مهمان با توجه به ضخامت و اندازه هایی که دارند متفاوت می باشد که در این سایت می توانید به قیمت های رقابتی این محصول، دست یابید.

یکی از اصلی ترین حوزه های فعالیتی ما، مربوط به عمده فروشی انواع تشک های طبی می باشد که یکی از آن ها در خصوص تشک های طبی مهمان می باشد.

این دسته از تشک ها اغلب از ضخامت های کمی برخوردار هستند و وزن کم آن ها سبب شده تا در مسافرت ها و موقعیت های مکانی مختلف نیز بتوان از آن ها استفاده نمود.

تشک زمینی مهمان

تشک زمینی مهمان یک نفره

یکی از انواع تشک های یک نفره مهمان مربوط به تشک های زمینی می باشد که با الیافی همچون پشم شیشه پر می شوند و این نوع تشک ها از مهم ترین ویژگی هایی که دارند، مربوط به قیمت های پایین تر آن ها خواهد بود.

علاوه بر قیمت ارزان تر تشک های مهمان، نوع بسته بندی ساکدار و دسته دار این محصول هم عاملی شده تا زمینه های کاربردی آن افزایش یابد و در مسافرت ها هم بتوان آن ها را با خود حمل نمود.

تشک مسافرتی 10 سانتی

تولیدی تشک مسافرتی ۱۰ سانتی

شرکت های تولیدی تشک های مهمان و مسافرتی، یکی از مدل هایی که بیشترین ظرفیت تولید خود را به آن اختصاص می دهند، مربوط به تشک های ده سانتی می باشد.

این نوع تشک های خوب طبی با وزن سبک خود، از پیشنهادات این سایت برای پخش کنندگان کالای خواب و همچنین تاجران بین المللی می باشد.

با توجه به میزان مصرف بالای این دسته از تشک ها در بازار کنونی، به سادگی می توان از سودآوری های این محصول، بهره مند شد.

تشک طبی مهمان

قیمت خرید عمده تشک طبی مهمان

خرید عمده تشک های طبی مهمان در این سایت، قابل انجام خواهد بود که در گام نخست با ثبت سفارش انواع تشک های مد نظر، می توانید از قیمت های خوب و رقابتی این محصول، بهره مند شوید.

شاخصه بعدی که در خصوص این دسته از تشک ها و نحوه خرید در این سایت می تواند در اختیار شما قرار گیرد، مربوط به تنوع تشک های ارائه شده می باشد و در نتیجه برای هر نیازی که بخواهید، ما بهترین تشک ها را به شما پیشنهاد می نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

بهترین مدل تشک مهمان

بازار فروش بهترین مدل تشک مهمان

بهترین مدل تشک مهمان که امروزه در بازار شاهد خرید و فروش آن هستیم مربوط …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید