کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / قیمت خرید روتختی سه بعدی یک نفره

قیمت خرید روتختی سه بعدی یک نفره

روتختی سه بعدی یک نفره یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین انواع روتختی اسپرت به حساب می آید که در بازار عرضه انواع سرویس خواب شاهد خرید و فروش آن هستیم، تنوع بالای طرح و کیفیت قابل توجه پارچه به کار برده شده را می توان عامل اصلی این امر دانست.

در سال های اخیر با توجه به اینکه در اکثر خانواده ها هم زن و هم مرد ناگزیر به کار در بیرون از منزل می باشند لذا طبیعیست که تمایل به خرید روتختی اسپرت بیش از روتختی روبان دوزی شده یا روتختی گلدوزی شده باشد که لازم است قبل از خواب از روی تخت جمع شده و صبح دوباره پهن شود.

به همین جهت است که اگر به دنبال خرید روتختی شیک و تک سری به مراکز فروش روتختی در شهر های بزرگ همچون تهران و اصفهان بزنید خواهید دید که عمده ی فروشگاه با انواع روتختی اسپرت، مانند روتختی ساتین، روتختی رنفورس و … چیده شده است.

بیشتر بودن تعداد این سبک روتختی نشانگر بیشتر بودن میزان تمایل افراد به خرید روتختی های راحت می باشد.

روتختی سه بعدی ۵ تیکه یک نفره

به صورت کلی معمولا روتختی ها به چند سایز در بازار عرضه می گردد:

 • روتختی یک نفره
 • روتختی دونفره
 • روتختی بچه گانه

هر یک از این نمونه روتختی ها دارای سایز و ابعاد استاندار و مشخصی است که بسته به ابعاد تخت خواب تعیین شده اند.

اما این نمونه روتختی ها غالبا با کیفیت های مختلف پارچه تولید می شوند تا افراد با توجه به وضعیت اقتصادی که در آن قرار دارند قادر به انتخاب و خرید یک نوع از آن ها باشند.

بدین جهت است که از جنس های مختلف پارچه در دوخت روتختی استفاده می شود، در بین انواع پارچه معرف ترین نمونه هایی که برای تولید روتختی به کار برده می شوند، عبارتند از:

 • روتختی کتان : این نوع پارچه خود با توجه به میزان پنبه موجود در آن به چند دسته تقسیم می شود که معروف ترین ان ها روتختی رنفورس، روتختی ساتینت هستند.
 • روتختی پلی استر: این نوع روتختی ها از پارچه پلی استر تولید می شود که باز هم میزان پنبه موجود در آن تعیین کننده ی نوع آن است و شناخته شده ترین انواع این روتختی، روتختی پیگمنت، روتختی پلی استر و روتختی نخ ساتن به حساب می آیند.
 • روتختی میکرو: این نوع پارچه بسیار لطیف و ضد حساسیت بوده و روتختی تنسل و روتختی بامبو از این چنس می باشند.

در تهیه روتختی سه بعدی یک نفره غالبا از پارچه نوع سوم بهره می گیرند.

قیمت روتختی سه بعدی یک نفره

با توجه به جنس پارچه استفاده شده در روتختی سه بعدی یک نفره و دو نفره ماندگاری طرح چاپ شده روی آن بسیار بالا بوده و بعد از شست و شو نه رنگ آن کم رمی شود نه به اصطلاح مور مور می گردد. به همین دلیل هم هست که عمدتا از آن برای تولید روتختی سه بعدی یک نفره و به طور خاص برای تولید روتختی سه بعدی بچه گانه استفاده می شود.

اگر به سراغ یک مرکز فروش روتختی سه بعدی در تهران بروید خواهید دید که عمدتا پارچه های روتختی سه بعدی ترک بوده و با دو مارک روتختی سع بعدی ترکسان و روتختی سه بعدی گوزل را مشاهده خواهید نمود.

به صورت کلی اینکه قیمت پارچه ملحفه ای سه بعدی مورد استفاده در تولید روتختی سه بعدی ترکیه ای چقدر باشد بر قیمت فروش نهایی آن محصول تاثیر زیادی خواهد گذاشت به همین دلیل است که روتختی ترکسان را با قیمت های بالاتری به فروش می رسانند.

همچنین تعداد تکه های موجود در سرویس روتختی بر قیمت روتختی سه بعدی تاثیرگذار می باشد. به عنوان مثال قطعا قیمت روتختی سه بعدی یک نفره ۵ تکه با قیمت روتختی سه بعدی یک نفره ۴ تکه فرق خواهد داشت. اما اینکه تعریف از روتختی سه بعدی یک نفره ۵ تکه چیست بسیار مهم است.

برخی افراد منظورشان از روتختی ۵ تکه یک نفره این است:

 • ملحفه کشدار یک عدد
 • لحاف دو رویه یک عدد
 • روبالشی دو عدد
 • رو کوسنی یک عدد

این در حالی است که برخی تولیدی ها تعریفشان از ۵ تکه این قطعات می باشد:

 • محفه کشدار یک عدد
 • روبالشی یک عدد
 • رو کوسنی یک عدد
 • لحاف لایت یک عدد
 • کاور لحاف یک عدد

با این تفسیر خواهید دید که تفاوت قیمت چیز دور از ذهنی نخواهد بود.

روتختی کاوری سه بعدی یک نفره

بنابر نکاتی که در بند قبل ذکر کردیم در زمان مقایسه قیمت روتختی سه بعدی یک نفره یا دو نفره یا بچه گانه در دو فروشگاه روتختی سه بعدی مجزا به این آیتم ها دقت نمایید. به عنوان مثال در زمان خرید روتختی سه بعدی یک نفره باید بررسی شود که چند تکه اس و دوم اینکه پارچه اش از چه مارکی می باشد.

به صورت کلی روتختی سه بعدی یک نفره و دو نفره به دو فرم کلی عرضه می گردد و آن اینکه لحاف و کاور به هم دوخت خورده باشند یا اینکه به صورت مجزا باشند. یعنی شما یک لحاف لایت داشته باشید که امکان تعویض کاور داشته باشد.

نوع اول به مراتب از نمونه ی دوم ارزان تر است این درحالیست که نوع سوی نیز برای عرضه ی روتختی وجود دارد، در این فرم روتختی به صورت کاور روتختی بدون لحافت است.

اگر شما یک بار در زمان خرید خود سرویس خواب مدل دوم را خریده باشید یعنی لحاف و کاور قابل جدا شدن، از سری های بعدی می توانید تنها از نمونه ی کاور خالی بدون لحاف خریداری نمایید که بسیار ارزان تر از دو مدل قبل خواهد بود.

با این کار شما می توانید با صرف کمترین هزینه چند روتختی داشته باشید که برای ایجاد تنوع در اتاق خواب گزینه ای عالی به حساب می آید.

پس تا اینجا متوجه شدیم که چه در زمان خرید عمده روتختی سه بعدی چه در زمان خرید جزئی لازم است تعریف فروشنده از چند تکه بودن روتختی را به دقت بررسی نماییم.

روتختی سه بعدی یک نفره دخترانه

از جمله پر فروش ترین انواع طرح روتختی سه بعدی یک نفره، روتختی سه بعدی دخترانه است. معمولا دختر ها به سبک و چیدمان اتاق خواب خود نسبت به پسر ها اهمیت بیشتری قائل هستند به همین جهت تمایل آن ها به خرید روتختی بیشتر می باشد.

از این روست که تنوع طرح روتختی سه بعدی دخترانه به مراتب از روتختی سه بعدی پسرانه بیشتر است. در اینجا برخی از جدیدترین طرح های روتختی سه بعدی دخترانه را برای شما به نمایش می گذاریم:

 • روتختی سه بعدی پروانه
 • روتختی پری دریایی
 • روتختی طرح لندن
 • روتختی السا و آنا
 • روتختی دختر کفشدوزکی
 • روتختی دخترانه طرح کیتی
 • روتختی طرح جغد
 • روتختی ویولت
 • و…

اینها جدید ترین و جذاب ترین ها برای طرح روتختی جدید ۹۸ به حساب می آمدند. البته برخی تولید کننده های خوش ذوق با تولید پرده های ست این روتختی ها جذابیت این محصولات را تا حد قابل توجهی افزایش داده اند.

این پرده ها به صورت پنل های پانچ شده بر روی پارچه های ست روتختی تولید می شود یک پنل تک رنگ، مانند زیره ی لحاف و یک پنل با طرح ملحفه ی سه بعدی که روی لحاف استفاده شده اس.

خرید بدون واسطه روتختی سه بعدی ترک

برخی افراد به دنبال خرید بدون واسطه روتختی سه بعدی ترکیه ای هستند، مخصوصا ان هایی که درصدد خرید روتختی عروس می باشند. آن ها قیمت روتختی عروس در بانه را جویا می شوند زیرا معتقدند بسیار ارزان تر خواهد بود، حال آنکه با توجه به پایین آمدن ارزش پولی کشور ما در سال های اخیر، قیمت دلار به قدری بالاست که خرید روتختی سه بعدی ترک دیگر به صرفه نخواهد بود.

خرید روتختی عروس ترک زمانی به صرفه بود که تنها علت بالا رفتن قیمت آن در کشور وجود دلالان و واسطه ها و نیز پرداخت هزینه ی گمرکی بود، در حال حاضر با توجه به بالا بودن قیمت دلار، قیمت این محصول به خودی خود بالا است و در نقاط مرزی هم شما شاهد قیمت روتختی ارزان نخواهید بود.

به جای این کار بهتر است از شرکت های تولیدی معتبر روتختی سه بعدی ایرانی استفاده کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به سفر به شهر های مرزی و صرف وقت و هزینه نخواهد بود.

همچنین اکثر این برند ها نیز پارچه ملحفه روتختی سه بعدی خود را از کشور های دیگر همچون ترکیه وارد می نمایند که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند.

فروش آنلاین روتختی سه بعدی ترکیه

با این اوصاف اگر هنوز هم به دنبال خرید روتختی سه بعدی ترک هستید بهترین گزینه خرید اینترنتی روتختی سه بعدی از سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی است. به این ترتیب حداقل هزینه ی سفر به یک شهر مرزی برای خرید را پرداخت نخواهید کرد ولی قطعا توجه داشته باشید از یک شرکت معتبر خرید کنید.

به عنوان مثال قطعا انجام خرید از یک شماره که در سایتی مثل دیوار یا شیپور درج شده نمی تواند خیلی معتبر باشد یا یک پیج در اینستاگرام یا یک کانال در تلگرام که با انجام یک کلیک قابل پاک شدن است.

توصیه می کنیم در صورتی که تمایل به خرید ایترنتی روتختی سه بعدی ترک دارید به سایت هایی اعتماد کنید که به صورت کامل متعل به یک مجموعه بوده و در صورت بروز مشکل بتوان از دارانده ی دامین آن شکایت نمود.

همچنین سایت هایی که مشاور فروش پاسخگوی تلفنی دارند بسیار قابل اعتماد تر می باشند. اگر هم سایت دارای درگاه پرداخت آنلاین برای خرید بود توجه داشته باشید که باید نماد اعتماد اکترونیکی یا ای نماد داشته باشد و نیز در قسمت ادرس بار در زمان پرداخت کلمه ی shaparak مشاهده شود.

به صورت کلی پیش از پرداخت هر نوع هزینه ای در حالت خرید آنلاین روتختی سه بعدی به صورت تکی یا عمده قبلا به بخش تماس با ما سایت سری بزنید و از پاسخگویی آن ها اطمینان حاصل نمایید.

کانال تلگرام روتختی سه بعدی نوجوان پسرانه

در نگاه اول خرید از یک کانال تلگرامی روتختی سه بعدی کار قابل اعتمادی نیست اما برخی شرکت ها از پیامرسان تلگرام استفاده می نمایند و با ایجاد یک کانال از آن به عنوان یک آلبوم استفاده می کنند. تنوع بالای طرح روتختی کارتونی برای روتختی سه بعدی بچه گانه، و همچنین تصاویر، گل ها و مناظر برای روتختی شرکت ها اقدام به ایجاد یک کانال در تلگرام یا پیج در اینستاگرامی می نمایند، به این ترتیب مشتری ها با نگاهی به تصاویر و گردش در میان آن ها می توانند طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به ثبت سفارش آن نمایند.

ولی اگر از طریق یک کانال یا پیج اینستاگرام فروش روتختی با گروهی آشنا شدید حتما به بیو کانال یا پیج سر بزنید و از اعتبار مجموعه اطمینان حاصل نمایید پیش از آنکه اقدام به خرید یا واریز هر نوع وجهی نمایید.

پس یکی از موارد جلب اعتماد در مورد کانال های تلگرامی یا پیج اینستا وجود ادرس سایت معتبر در بیو آن هاست که به صورت تخصصی بر روی محصول مورد نظر تمرکز داشته باشد.

خرید اینترنتی روتختی سه بعدی دونفره با قیمت ارزان

یکی از بهترین راه های تهیه کردن روتختی سه بعدی یک نفره یا دونفره ایرانی و خارجی خرید اینترنتی است که در بالا به صورت مفصل در مورد دلایل آن توضیح دادیم. اما توجه داشته باشید هر قیمت ارزانی هم نمی تواند به این معنا باشد که ما خرید موفق و بدن واسطه ای داشته ایم.

به عنوان مثال در هنگام تولید انواع روتختی سه بعدی کارگاه یا کارخانه ی تولیدی ممکن است از دو روش استفاده نمایند. همه ی آن ها رویه ی لحاف و روبالشی را از پارچه میکرو جنس درجه یک تهیه می نمایند اما پارچه ی زیر لحاف و روبالشی را از جنس های مختلفی می توانند بدوزند، برخی کتان ۱۰۰ درصد پنبه استفاده می کنند و برخی نیز پلی استر ضعیف که باعث به وجود آمدن اختلاف قیمتی بالایی می گردد.

به همین جهت باید حتما خرید خود را از جایی انجام دهید که مطمئنی باشید علاوه بر استفاده از پارچه ی خوب برای رویه در زیر کار نیز پارچه ی مرغوبی کار رفته است.

البته اگر عمده فروش روتختی سه بعدی هستید و به دنبال یک تامین مطمئن، برای بار اول خرید تعدا کمی خرید کرده و به یک کارشناس نشان دهید تا در مورد کیفیت پارچهی زیره ی آن اطمینان یابید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

روتختی سه بعدی دو نفره

پخش عمده روتختی سه بعدی دو نفره جدید شیک

روتختی سه بعدی دو نفره با طرح های جدید و شیک، برای پخش عمده در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید