کالای خواب پاندا
خانه / پتو نرمینه / قیمت خرید محصولات پتو نرمینه

قیمت خرید محصولات پتو نرمینه

 • همانطور که می دانید یکی از بزرگ ترین قطب های تولید انواع پتو در ایران شرکت پتو نرمینه است که محصولات خود را با تنوع طرح و رنگ و کیفیت با قیمت خرید باورنکردنی در بازار عرضه می نماید.

  پتو نرمینه

  یکی از مهم ترین ویژگی های پتو نرمینه این است که به اقتضای هر سلیقه، کارایی و توان اقتصادی پتو تولید نموده است تا جایی که در محصولات این شرکت می توانید گلچین کاملی از انواع پتو یک نفره، پتو دو نفره، پتو ساده، پتو گل برجسته، پتو طرح دار و پتو تک رنگ و … را مشاهده نمایید.

  در یک کلام می توان بدون اغراق گفت پتو نرمینه می تواند هر نوع خواسته ای را برای مشتریان خود پاسخگو باشد.

  این مجموعه که ار سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در عرصه ی تولید و توزیع پتو آغاز نموده امروز به جایگاهی رسیده که بدون مبالغه یکی از پر فروش ترین برند های پتو ایرانی به حساب می آید.

  انواع پتو نرمینه

  پر فروش ترین انواع پتو نرمینه

  در میان انواع مختلف پتو نرمینه اگر بخواهیم به پر فروش ترین ان ها اشاره کنیم با این اسامی برخورد خواهیم نمود:

  • پتو سروین
  • پتو نرمین
  • پتو نگین
  • پتو نسیم

  هر یک از این اسامی نام های تجاری است که بر روی پتو هایی با سطح کیفی مشخصی قرار گرفته است. به منظور آشنایی شما با این محصولات در ادامه به برخی ویژگی های آن ها اشاره خواهیم نمود.

  مشخصات پتو سروین

  مشخصات پتو سروین

  پتو سروین اسمی است که به پتو مسافرتی های شرکت نرمینه اطلاق می شود، پتو زله ای سروین بسیار لطیف بوده و در دو حالت کلی طرحدار و تک رنگ عرضه می شود که از جماه شاخصه های آن می توان به تنوع بالای رنگ و طرح اشاره داشت. از دیگر مشخصات این محصول که در زمان خرید پتو سروین باید از آن اطلاع داشته باشید می توان به این موارد اشاره نمود:

  • جنس پلی استر
  • قابل شست و شو
  • تعداد در کارتن پتو یک نفره ۲۴ عدد
  • تعداد در کارتن پتو دو نفره ۱۶ عدد
  • وزن پتو سروین یک نفره ۱۱۰۰ گرم
  • وزن پتو سروین دو نفره ۱۵۰۰ گرم
  • ابعاد پتو ژله ای سروین یک نفره ۱۵۰ در ۲۱۰
  • ابعاد پتو ژله ای دو نفره ۲۱۰ در ۲۲۰

  مشخصات پتو نرمین

  مشخصات پتو نرمین

  این نوع در واقع یکی از نونه های پتو سنگین تولیدی شرکت پتو نرمینه است که اغلب برای صادرات به کشور هایی همچون عراق، امارات و ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین مشخصات این پتو برای کسانی که در صدد خرید عمده جهت صادرات پتو هستند مهم می باشد عبارتند از:

  • جنس پلی استر
  • قابل شست و شو
  • تعداد در کارتن پتو یک نفره ۱۰ عدد
  • تعداد در کارتن پتو دو نفره ۸ عدد
  • وزن پتو نرمین یک نفره ۲۲۰۰ گرم
  • وزن پتو نرمین دو نفره ۳۳۰۰ گرم
  • ابعاد پتو نرمین یک نفره ۱۶۰ در ۲۲۰
  • ابعاد پتو نرمین دو نفره ۲۴۰ در ۲۲۰

  مشخصات پتو نگین

  مشخصات پتو نگین

  از دیگر محصولات پتو نرمینه می توان به نوع نگین اشاره کرد که از جمله پتو های قیمت مناسب و اقتصادی این مجموعه به حساب می آید و برای صادرات به کشور هایی با توان اقتصادی کمتر بیشتر استفاده می شود. مهم ترین مشخصات پتو نگین شرکت نگین نیز عبارت است از:

  • جنس پلی استر
  • قابل شست و شو
  • تعداد در کارتن پتو یک نفره ۱۲ عدد
  • تعداد در کارتن پتو دو نفره ۱۰ عدد
  • وزن پتو نگین یک نفره ۱۸۰۰ گرم
  • وزن پتو نگین دو نفره ۲۸۰۰ گرم
  • ابعاد پتو نگین یک نفره ۱۵۰ در ۲۱۰
  • ابعاد پتو نگین دو نفره ۲۱۰ در ۲۲۰

  مشخصات پتو نسیم

  مشخصات پتو نسیم

  پتو نسیم از جمله محصولات پتو نرمینه است که به سبب کیفیت مناسب و قیمت ارزان بازار خرید و فروش بسیار پر رونقی دارد، به منظور آشنایی با این نوع پتو ایرانی نگاهی به مشخصات آن می اندازیم:

  • جنس پلی استر
  • قابل شست و شو
  • تعداد در کارتن پتو یک نفره ۱۴ عدد
  • تعداد در کارتن پتو دو نفره ۱۲ عدد
  • وزن پتو نسیم یک نفره ۱۵۰۰ گرم
  • وزن پتو نسیم دو نفره ۲۳۰۰ گرم
  • ابعاد پتو نسیم یک نفره ۱۵۰ در ۲۱۰
  • ابعاد پتو نسیم دو نفره ۲۱۰ در ۲۲۰

  بهترین مارک پتو ایرانی

  بهترین مارک پتو ایرانی برای صادرات به عراق

  همانطور که با محصولات شرکت پتو نرمینه در بالا آشنا شدیم می توانیم بگوییم یکی از بهترین برند های پتو ایرانی برای خرید عمده جهت صادرات پتو قطعا تولیدات این شرکت می باشد.

  توان بالای تولید بهره مندی از گواهی ها و استاندارد های بین المللی از شاخصه های منحصربفرد این گروه تولیدی می باشد که می تواند هر نوع پتویی را با هر طرح و رنگ و وزن و ابعادی تولید نماید.

  به جهت ناپایداری اوضاع اقتصادی ایران لازم است که شما به عنوان یک فعال در زمینه ی صادرات پتو بتوانید سفارش خود را در کمترین زمان ممکن تهیه نمایید تا دچار نوسان قیمتی نشود.

  همچنین گاهی شما تمایل دارد نام مجموعه تجاری بازرگانی خود را در گوشه ای از پتو ها حک نمایید تا به اصلاح بازار مشتری اقدام به دور زدن شما و خرید مستقیم از کارخانه ننماید این از جمله افر هایی است که شرکت نرمینه برای شما در تیراژ سفارش بالا می تواند ارائه نماید.

  از سوی دیگر به سبب حجم بالای صادرات پتو نرمینه در سال های اخیر کشور های همسایه تا حد زیادی با کیفیت و نام این مارک پتو ایرانی آشنا می باشند و در زمان ارائه از آن استقبال می نمایند.

  پتو نرمینه برای صادرات

  قیمت عمده ی پتو نرمینه برای صادرات

  با توجه به آنکه معمولا حجم سفارش در خرید به منظور صادرات بیشتر از خرید های داخلی است لذا طبعا قیمت خرید پتو نیز در این دو حالت متفاوت خواهد بود. به همین جهت برای آگاهی یافتن از قیمت عمده ی پتو ابتدا حجم خرید خود را بررسی نموده سپس اقدام به استعلام قیمت نمایید، به این ترتیب می توانید از قیمت نهایی آگاهی یابید.

  همچنین توجه داشته باشید برخی کارخانه های پتو در زمان فروش محصولات خود هزینه ای را به عنوان هزینه ی انبارداری به ازای هر کارتن از خریدار دریافت می نمایند که باعث بالا تر رفتن قیمت خرید نهایی شما می گردد، لذا این نکته را مدنظر قرار داده و در زمان استعلام قیمت مورد پرسش قرار دهید.

  صادرات پتو نرمینه

  صادرات پتو نرمینه به عراق

  همانطور که اطلاع دارید با توجه به شرایط فعلی کشور عزیزمان ایران متاسفانه شاهد کاهش ارزش واحد رسمی پول ایران در برابر کشور های دیگر هستیم، این امریست که اهمیت امر صادرات را دو چندان می نماید.

  زیرا به واسطه ی صادرات محصولی که تولید داخل کشور است به خارج از کشور رفته و به ازای آن ارز وارد می شود که باعث به حرکت درآمدن چرخ های اقتصاد کشور می شود.

  یکی از محصلاتی که در سال های اخیر به جهت صادرات آن مقدار قابل توجهی ارز وارد کشور شده پتو می باشد. این محصول به سبب نیاز بودن در هر خانه ای از سوی کشور های مختلف خواهان زیادی دارد. در کشوری همچون عراق که تولید داخلی ندارد این نیاز بیشتر احساس می شود لذا تجار این کشور دوست و همسایه به دنبال خرید و وارد کردن پتو ایرانی می باشند.

  تجار ایرانی نیز با ارتباط با این افراد توانسته اند به واسطه فروش پتو سود های قابل توجهی کسب نمایند.

  همانطور که در بالا ذکر شد پتو نرمینه یکی از بهترین انتخاب ها برای تامین پتو مورد نیاز جهت صادرات به کشور های دیگر به حساب می آید، لذا اگر از فعالان حوزه ی صادرات پتو هستید به شما توصیه می کنیم این برند را بررسی نموده و با دقت بیشتری پیرامون آن مطالعه نمایید.

  کارخانه ی پتو نرمینه

  آدرس کارخانه ی پتو نرمینه کاشان

  یکی از سوال هایی که به کررات پرسیده می شود و به جهت تعدد دفعات سرچ آن در اینترنت تبدیل به یکی از پیشنهادی های گوگل شده این است: آدرس کارخانه ی پتو نرمینه کاشان کجاست؟

  این سوال غالبا به این جهت برای افراد پیش می آید زیرا می خواهند خرید خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از خود کارخانه انجام دهند، حال آنکه کارخانه به سبب تراکم بالای فشار کاری مسئولیت پاسخگویی به مشتریان داخلی و خارجی را به تیم فروش محول نموده است.

  تیم فروش می تواند واسطه ای ایمن میان شما و کارخانه باشد که به شما در زمینه ی یافتن محصول متناسب با نیازتان مشاوره های لازم را ارائه نموده و پس از تایید نهایی محصول توسط شما سفارشتان را به کارخانه و واحد تولید ارجاع می دهد.

  سپس پس از انجام پروسه ی تولید و ارسال شما را در جریان نحوه تحویل گیری سفارشتان قرار داده و پاسخگوی شکایات احتمالیتان خواهد بود.

  محصولات پتو نرمینه

  خرید اینترنتی محصولات پتو نرمینه

  همانطور که در بازار شاهد هستید هر شرکتی برای معرفی محصولات خود و افزایش میزان فروش آن اقدام به معرفی آن ها از طریق شیوه های مختلف می نماید. یکی از پر بازده ترین راه های تبلیغ و معرفی محصول قطعا پخش تیزر تبلیغاتی در تلویزیون می باشد که البته هزینه های بالایی را برای آن مجموعه در پی خواهد داشت.

  این هزینه باید به نحوی جبران شود و البته معمولا این کار از طریق افزایش قیمت فروش محصول شرکت مذکور انجام می شود. این کار باعث می شود تا محصول آیتم رقابتی قیمت را در زمان فروش از دست بدهد. به همین جهت شرکت ها به دنبال راه هایی کم هزینه تر و کارآمد برای معرفی محصولات می روند.

  از دیگر راه های موثر برای معرفی تولیدات کارخانه ها تبلیغ در فضای مجازی و سایت های اینترنتی است، شرکت پتو نرمینه نیز به جهت جلوگیری از افزایش قیمت فروش پتو های خود به جای معرفی آن ها در تلویزیون اقدام به اشنا ساختن افراد با آن ها از طریق سایت های اینترنتی نموده است.

  از دیگر عوامل افزایش بی دلیل قیمت نهایی پتو قطعا وجود واسطه ها و دلالان است که با دست به دست کردن محصول باعث افزایش نرخ آن می گردند.

  یکی از راه هایی که شرکت نرمینه به منظور حذف واسطه ها از بازار محصولات خود از آن استفاده می نماید ایجاد امکان فروش اینترنتی پتو های مختلف این شرکت می باشد.

  نمایندگی پتو نرمینه

  نمایندگی پتو نرمینه مشهد

  شهر مشهد به یمن وجود با برکت امام مهربانی ها حضرت رضا (ع) همواره میزبان زائرین و عاشقان این حضرت می باشد. این افراد که اغلب از شهر های دیگر به پابوس حضرت آمده اند در راه برگشت به دنبال خرید هدیه و سوغات برای اعضای خانواده خود می باشند.

  یکی از بهترین هدایا پتو است، به جهت محبوبیت برند پتو نرمینه افراد زیادی به دنبال نمایندگی فروش پتو نرمینه در مشهد می باشند اما ما توصیه ای داریم که می تواند کار شما را راحت تر نماید.

  چنانچه شما با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید ان ها می توانند سفارشات شما را به صورت اینترنتی ثبت نموده و از طریق پست، تیپاکس یا باربری به دستتان برسانند، البته توجه داشته باشید این در حالتیست که حجم سفارش شما بیشتر از تعداد پتو های موجود در هر کارتن باشد.

  در ابتدای همین مقاله در جایی که از مشخصات انواع پتو نرمینه صحبت کریدم این مورد را نیز اعلام نمودیم.

  پتو نرمینه مدل نرمین

  فروش عمده پتو نرمینه مدل نرمین

  همانطور که در بالا ذکر کردیم در میان انواع پر فروش پتو نرمینه سنگین ترین نوع پتو نرمین است که عمدتا به منظور ارسال به کشور های دیگر خریداری می شود. حجم بالای خرید در این سبک سفارشات باعث می شود تا کارخانه مبلغی را به عنوان تخفیف برای آن ها در نظر گرفته و روی هزینه ی نهایی پرداختی آن ها اعمال نماید.

  اما اگر بخواهیم از این نوع پتو برای هدیه استفاده نماییم دور از ذهن نیست که نسبت به سایر نمونه محصولات این شرکت قیمت بالاتری داشته باشد.

  پتو نرمین دارای طرح های متعددی است و به صورت گل برجسته می باشد، ویژگی خاص این نوع از پتو تراکم بالای ان است که باعث می شود هم گرم تر باشد و هم سنگین تر. بالا بودن تراکم عاملی است که به پتو ایستایی بیشتری می دهد به همین جهت روی تخت به خوبی قرار می گیرد و می تواند یک جایگزین مناسب برای روتختی نیز به حساب بیاید.

  گروه بازرگانی پاندا خواب به نمایندگی از شرکت پتو نرمینه از توجه و زمانی که صرف اشنایی با محصولات این شرکت نموده اید تشکر می نماید.

   

   

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  پتو دو نفره ونلون

  قیمت خرید پتو دو نفره ونلون

  پتو دو نفره ونلون به جهت کیفیت بالا و قیمت بسیار رقابتی یک گزینه ی مناسب جهت خرید عمده و صادرات به حساب می آید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.