کالای خواب پاندا
خانه / تشک نوزاد / خرید انواع تشک قایقی نوزاد

خرید انواع تشک قایقی نوزاد

تشک قایقی نوزاد یا تشک گارددار از جمله تشک های مخصوص سیسمونی می باشد که کارایی زیادی به همراه دارد. با تولید انبوه از جدیدترین طرح و مدل های مربوط به نوزادی، عرضه مستقیم آن ها را هم در این سایت، به انجام می رسانیم و در کنار آن می توانید انواع تشک و بالش عروسکی و فانتزی را نیز خریداری نمایید.

تشک گارددار

در تولید سرویس های خواب نوزادی، تشک های متفاوت و متنوعی تولید می شوند که به نوبه خود، از کارایی های متفاوتی هم برخوردار می باشند. در میان انواع تشک های نوزادی که وجود دارد، تشک گارددار، نمونه یکی از تشک های کاربردی برای ایجاد یک فضای خوب برای خواب نوزاد، می باشد.

تشک نوزادی

تولیدی تشک نوزادی

تولیدی تشک نوزادی پاندا خواب از جمله عرضه کنندگان تشک گارددار و لبه دار می باشد که این محصول را با جدیدترین طرح های ممکن، تولید و ارائه می نماید.

مزیت تشک گارددار به نسبت تشک های ساده، در ایجاد یک فضای خوب برای خوابیدن نوزاد فراهم می آورد و غلت خوردن های خطرناک نیز جلوگیری می نماید.

ست لحاف تشک نوزاد

سفارش ست لحاف تشک نوزاد

اگر قصد سفارش ست لحاف و تشک مخصوص نوزاد به صورت ساده و یا نمونه های فانتزی را داشته باشید، گروه تولیدی پاندا خواب، آمادگی پذیرش درخواست های شما را دارد.

انواع سرویس های خواب جدید با ایده های نو، آماده فروش می باشد که تمامی این محصولات را از طریق باربری برای کلیه شهرها می توانیم ارسال نماییم.

انواع تشک فانتزی

عمده فروشی انواع تشک فانتزی

تشک فانتزی هم نمونه دیگری از تشک های نوزادی عرضه شده توسط پاندا خواب می باشد که تمامی این محصولات را در امر عمده فروشی، پیشنهاد و ارائه می نماییم.

به دلیل فروش مستقیم تشک فانتزی در این سایت، شرایط خوب و ایده آلی فراهم شده است که می توان مدل های متنوعی را در اختیار خریداران قرار داد.

تشک قایقی نوزاد

خرید انواع تشک قایقی نوزاد

با انتخاب تشک قایقی نوزاد و یا انواع مدل تشک های فانتزی و عروسکی دیگر و همچنین تشک های مخصوص بزرگسال و …، به سادگی می توانید برای سفارش عمده و یا تکی آن ها اقدام نمایید.

تشک های مخصوص نوزاد، سرویس های خواب، روتختی، روبالشی و انواع ملزومات خواب دیگر، از محصولاتی است که شما از همکاری با ما می توانید برای سفارش عمده آن ها اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی نوزاد

قیمت تشک مسافرتی نوزاد ایرانی

تشک مسافرتی نوزاد در نتیجه تولید توسط شرکت های ایرانی، با قیمت های خوبی هم …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید