کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / خرید عمده تشک مسافرتی پرسان

خرید عمده تشک مسافرتی پرسان

 • تشک مسافرتی پرسان از جمله تشک مورد استفاده در سرویس خواب مسافرتی با کیفیت و مناسب می باشد که با الیاف مرغوب پر شده و از جمله خصوصیات این تشک می توان به وزن پایین، قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی ،دارای ساک زیپی مناسب حمل آسان، رویه ی زیپی بوده که برای شستشو به راحتی جدا می شود.

  تشک ابری فشرده

  تشک مسافرتی پرسان هم به صورت تک هم به صورت عمده میسر است که می توان از کارخانه و هم از نمایندگی ها خریداری کرد. البته اکثر افرادی که به دنبال یک مارک مطمئن و فعال در زمینه ی فروش عمده تشک مسافرتی هستند برند تشک مسافرتی پرسان را انتخاب می نمایند. محصولات این شرکت را می توان به عنوان یک سرویس خواب مسافرتی مناسب به حساب آورد که شامل تشک و لحاف مسافرتی می باشد.

  فروش عمده تشک های تولید این شرکت علاوه بر توزیع در داخل کشور به منظور تامین سفارش های صادراتی به مقصد کشور های مختلف همچون عراق انجام می شود.

  تشک مهمان خوشخواب یا تشک ابری فشرده یا تشک مسافرتی نوزاد اغلب پر طرفدار ترین انواع تشک های سبک به حساب می آیند که از میزان سرچ آن ها در گوگل می توان به میزان مورد توجه بودنشان پی برد.

  ارزانترین تشک مسافرتی

  ارزانترین تشک مسافرتی در بازار

  در گذشته برای استراحت و داشتن بستر مناسب جهت خواب از تشک های سنتی استفاده می کردند که غالبا تشک پنبه ای یا تشک پشمی بودند. این تشک ها بسیار نرم و گرم بودند ولی مشکل بزرگ ان ها سختی جابه جایی آن ها بود.

  سنگین بودن و جاگیر بودن این نوع تشک ها باعث شد تا افرادی که برای تشک مهمان خوشخواب به دنبال یک گزینه ی جایگزین مناسب هستند به سراغ تشک ابری فشرده بروند که بسیار سبک تر از نمونه های ذکر شده بود و می شد از آن به عنوان تشک تخت مهمان نیز استفاده نمود. ولی باز هم به جهت محدود شدن مساحت خانه ها و کم شدن جا برای نگهداری تشک و رختخواب مهمان افراد به دنبال تشک هایی رفتند که فضای کمتری را اشغال می نمایند.

  سرویس خواب مسافرتی

  اینگونه بود که تشک های سبک مهمان روی کار آمد تشک هایی که ماکسیمم وزن ان ها ۵ کیلوگرم بوده و به سادگی بعد از تا شدن در یک کیف جا می شوند.

  همچنین امروزه یکی از دغدغه های عموم مردم برای رفتن به مسافرت سرویس خواب مسافرتی است که با تهیه ی تشک و لحاف مسافرتی این مشکل نیز حل می شود.

  تشک های مسافرتی به دلیل سبکی، قابل حمل بودن و کم جا بودن از اهمیت خاصی در مسافرت برخوردار هستند. علاوه بر این خصوصیات در مورد تشک مسافرتی که دارای اهمیت هستند قیمت آن نیز مهم است و مردم ترجیح می دهند نت ارزانترین تشک مسافرتی را با کیفیتی قابل قبول از بارار تهیه کنند که در بین تولیدات داخلی این محصول با این خصوصیات موجود می باشد که با نمونه های خارجی رقابت می کنند.

  تولیدی تشک مسافرتی

  تولیدی تشک مسافرتی جدید

  تولیدی تشک مسافرتی در داخل کشور با بهره گیری از تکنولوژی و مواد اولیه و الیاف استاندارد و مرغوب و افراد متخصص در این امر مشغول تولید تشک مسافرتی مرغوب و جدید هستند تا نیاز به این کالا را در داخل کشور تامین نمایند.

  تشک های مسافرتی در اندازه ها و طرح ها و رنگ بندی های مختلفی اجرا و تولید و عرضه و به فروش می رسند. همچنین وزن های متفاوت نشانگر حجم متفاوت موادی است که به منظور پر کردن تشک ها مورد استفاده قرار گرفته است که به طبع بر قیمت ان نیز تاثیر می گذارد.

  جنس پارچه ای که به عنوان رویه برای تشک مسافرتی استفاده می گردد نیز عاملی دیگر است تا تولیدی ها با توجه به ان قیمت محصول خود را تعیین نمایند. از آن جایی که قیمت یکی از مهم ترین آیتم های مورد توجه در زمان خرید تشک مسافرتی به حساب می آید لذا کارگاه ها و کارخانه های تولید تشک مسافرتی باید به این مورد توجه لازم را مبذول داشته باشند.

  کارخانه های تولید تشک مسافرتی

  در واقع تشک ارزان نیست که فروش خوبی دارد بلکه تشکی به سادگی به فروش می رسد که قیمتی متناسب با کیفیتش داشته باشد یعنی با توجه به موادی که در زمان ساخت آن استفاده شده قیمت گذاری منصفانه ای داشته باشد.

  شرکت تشک مسافرتی پرسان را می توان یکی از مهم ترین عناصر در پاسخگویی به این نیاز مشتریان دانست که با تولید محصولات خواب مسافرتی متنوع در کیفیت ها و قیمت های متفاوت توانسته پاسخگوی نیاز سطوح مختلفی از اقشار جامعه باشد.

  تشک های مسافرتی هم به صورت تک و هم به صورت سرویس قابل اجرا و تولید می باشند و هر کس بنا بر نیاز خود آن را خریداری می کند.

  قیمت تشک مسافرتی

  شاخص های موثر بر قیمت تشک مسافرتی

  همانطور که در بالا ذکر شد یک مرکز تولیدی تشک مسافرتی زمانی می تواند موفق باشد که بتواند محصول مورد نیاز برای اقشار مختلف را فراهم نماید. در واقع با توجه به سطوح اقتصادی متفاوتی که در سطح جامعه شاهد ان هستیم لذا یک کارخانه باید محصولاتی را با سطوح کیفی مختلف و قیمت های متفاوت تولید کند تا هر فردی از هر سطحی بتواند خرید خود را از محصولات ان ها انجام دهد.

  شاید از خود بپرسید چه عواملی باعث می شود تا تشک های مسافرتی قیمت های متفاوتی داشته باشند؟ مهم ترین این عوامل عبارتند از:

  • جنس رویه ی تشک
  • زیپ دار بودن یا نبودن رویه تشک
  • جنس الیاف به کار رفته در تشک
  • وزن الیاف مورد استفاده برای پر کردن تشک
  • کاور دار بودن یا نبودن تشک
  • استفاده یا عدم استفاده از آکاردئون در پر کردن تشک
  • وزن لایه ی آکاردئون مورد استفاده در تشک
  • حجم سفارش

  هر یک از این موارد می تواند باعث ایجاد تغییر در نوع تشک شود به عنوان مثال انواع مختلفی از پارچه برای رویه کردن تشک ها مورد استفاده قرار می گیرد که بیشترین میزان توجه مربوط می شود به پارچه های ژاکارد، ترمه، گل سرخود و فلامنت در این بین اگر دو تشک داشته باشیم که تمام ویژگی های ان ها مشابه باشد و یکی با پارچه فلامت روکش شده باشد و دیگری با هر یک دیگر از پارچه ها قطعا تشک مسافرتی روکش فلامنت ارزانتر خواهد بود.

  تشک مسافرتی ارزان

  سایت خرید تشک مسافرتی ارزان

  تشک های مسافرتی به دلیل کاربرد آن هم در مسافرت و هم به عنوان تشک مهمان در ساختمان های امروزی که شرایط نگهداری از تخت و کالای خواب بزرگ برای مهمان نیست از اهمیت خاصی برخور دار هستند.

  برای خرید تشک مهمان هم می توان از طریق نمایندگی ها و هم از سایت فروش این کالا نسبت به خرید آن اقدام کرد. افرادی که به دنبال خرید عمده تشک مسافرتی برای پخش در داخل کشور و یا صادرات تشک مسافرتی به سایر کشور ها هستند یکی از بهترین و موثر ترین راه ها جهت تهیه تشک مسافرتی ارزان، خرید اینترنتی تشک ها می باشد.

  تولید تشک

  کارخانه ها و کارگاه های فعال در زمینه ی تولید تشک می دانند که با ایجاد راه دسترسی مستقیم برای خریدار می توانند باعث حذف واسطه های موجود در بازار بشوند. حذف واسطه ها نیز باعث می گردد تا اولا سود نهایی حاصل از فروش تشک ها به جیب تولید کننده برود و از سوی دیگر به جهت عدم افزایش بی دلیل قیمت، خریداران توان خرید بیشتری داشته باشند که باز هم دلیل دیگریست برای افزایش سود کارخانه داران.

  اما مشکلی که وجود دارد این است که افرادی که درگیر مقوله ی تولید هستند زمان زیادی برای فعالیت در زمینه ی تبلیغات و معرفی محصول و فروش آن ندارند به همین جهت با شرکت های تبلیغاتی وارد مذاکره شده و در مورد قیمت و شاخص های کیفی محصول خود اطلاعاتی در اختیار این گروه ها قرار می دهند.

  آن ها پس از معرفی این محصولات و جذب مشتری سفارش های دریافتی را به کارخانه ارجاع می دهند تا به این ترتیب در کوتاه ترین زمان ممکن و با ارزان ترین قیمت سفارش تامین شده و تحویل خریدار گردد.

  خرید اینترنتی تشک

  خرید اینترنتی تشک مسافرتی با قیمت ارزان

  تا اینجا توضیح دادیم که امروزه سرویس خواب مسافرتی یا مهمان یکی از ملزومات برای هر خانه ای به حساب می آید ولی همه ی افراد با توجه به شرایط اقتصادی موجود به دنبال راهی هستند تا مایحتاج خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه نمایند. بهترین راهکاری که برای خرید تشک مسافرتی با ارزان ترین قیمت ممکن وجود دارد مخصوصا در حالتی که قصد خرید عمده این محصول را دارید، خرید اینترنتی تشک مسافرتی است.

  در این شیوه به جهت ارتباط مستقیم با کارخانه و عدم وجود واسطه و دلال می توان تشک ها را به قیمت کارخانه خریداری نمود، همچنین از کیفیت محصولات نیز مطمئن شد.

  سایت خرید تشک

  البته در زمان خرید از سایت های اینترنتی برای داشتن خریدی مطمئن به این موارد توجه داشته باشید:

  • ترجیحا در ابتدا راه های تماسی را چک نمایید و مطمئن شوید که حتما فردی پاسخگو است.
  • خرید خود را از سایت های تخصصی انجام دهید بسیار مطمئن تر از سایت هایی هستند که هر کسی اجازه ی نشر اگهی بر روی ان ها را دارد.
  • اگر سایت درگاه پرداخت اینترنتی داشت حتما دقت کنید که در قسمت آدرس بار کلمه ی shaparak وجود داشته باشد.
  • چنانچه سایت فرمت فروشگاهی داشت لازم است تا e نماید یا نماید تجارت الکترونیک می باشد.
  • اما بهترین راه برای حصول اطمینان این است که با مدیریت فروش مجموعه صحبت نمایید و در مورد نوع محصول مورد سفارش خود جزئیات را چک کرده سپس سفارش را ثبت کنید.

  برخی افراد که با ما تماس بر قرار می نمایند در مورد عدم اطمینان و تجربه های ناموفق خود در خرید اینترنتی صحبت می کنند که همگی یک ویژگی مشترک دارند، همه ی آن ها از جایی خرید کرده اند که به خودی خود فاقد اعتبار بوده است.

  تشک مسافرتی پرسان

  خرید عمده تشک مسافرتی پرسان

  از آنجایی که این محصول با جایگزینی به جای تشک های قدیمی و سنتی جاگیر و نیز سنگین تا حدود زیادی مشکل جاگیر بودن و سختی جابه جایی تشک برای مهمان را حل نموده است. همچنین قیمت تشک های مسافرتی به مراتب از تشک های سنتی ارزان تر است.

  این تشک ها غالبا از الیاف صنعتی پر می شوند که بدیهیست از الیاف طبیعی همچون پشم و پنبه ارزانتر باشد، به همین جهت قیمت نهایی این تشک ها نیز ارزان تر خواهد بود.

  در داخل کشور تولیدی های زیادی با برند های مختلفی مشغول تولید تشک از جمله تشک مسافرتی پرسان هستند که با تولید تشک هایی با کیفیت در حال رقابت با محصولات و برند های خارجی می باشند.

  مارک خوب تشک مسافرتی

  تشک مسافرتی پرسان به دلیل سبکی، کیفیت بالا، ساک پارچه ای جهت حمل دارای بازار خرید و فروش گرمی می باشد که هم به صورت تک و هم عمده خریداری می شوند. این عوامل باعث شده اند تا تشک مسافرتی پرسان یک گزینه ی مناسب برای پیشنهاد به تجار ایرانی یا وارد کنندگان خارجی این محصول به حساب بیاید، پیشنهادی که قطعا با جواب مثبت و ثبت سفارش روبه رو می شود.

  لذا اگر به دنبال یک مارک خوب تشک مسافرتی برای ارسال به کشور های دیگر هستید می توانید با مدیران فروش مجموعه تماس حاصل نموده و درخواست لیست قیمت تشک مسافرتی پرسان را داشته باشید. این اطمینان را به شما می دهیم که قطعا در میان محصولات مختلف شرکت تشک مسافرتی پرسان می توانید محصول مدنظر خود را بیابید.

  تشک مسافرتی مشهد

  تولیدی تشک مسافرتی مشهد

  یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شهر های فعال در زمینه ی تولید کالای خواب مسافرتی شهر مشهد است که در آن کارخانه ها و کارگاه های زیادی وجود دارند که به این مقوله پرداخته اند. به همین جهت افرادی که به دنبال مراکزی نیرومند برای تامین سفارش های با حجم بالا هستند بهترین گزینه برای آن ها خرید از شهر هایی چون مشهد و اصفهان می باشد.

  اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن امکان استفاده از تلفن های هوشمند دیگر نیازی نیست برای انجام خرید خود به شهر های مذکور سفر کنید. تولیدکنندگان خود به این بازار جهانی وارد شده و امکارن خرید اینترنتی تشک مسافرتی را برای هموطنان عزیز فراهم نموده اند. همچنین تجار خارجی نیز می توانند از طریق همین روش اقدام به ثبت سفارش های خود نمایند و با صرف کمترین هزینه و زمان محصول مورد نیاز خویش را تحویل بگیرند.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  تشک مسافرتی بروجرد

  بازار تشک مسافرتی بروجرد | نازک و کم جا

  تشک مسافرتی بروجرد یكی از بهترین نمونه های تشک سفری در بازار است كه می …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.