کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / فروش تشک مسافرتی آکاردئونی زیر قیمت کارخانه

فروش تشک مسافرتی آکاردئونی زیر قیمت کارخانه

 • تشک مسافرتی آکاردئونی یکی از مرغوب ترین انواع تشک مهمان است که با توجه به وزن لایه ی آکاردئون استفاده شده در ان با قیمت های مختلف در بازار خرید و فروش می شود و بازرگانی پاندا خواب یک در گاه مطمئن فعال در زمینه ی فروش این محصول با نرخی زیر قیمت کارخانه به حساب می آید.

  خرید تشک

  همانطور که می دانید امروزه محیط زندگی اکثر افراد آپارتمان های کوچک است و دیگر خبری از خانه های بزرگ با تعداد اتاق های زیاد نیست، شاید همین امر نیز یکی از دلایلی باشد که میزان رفت و آمد ها نسبت به قدیم کاهش قابل توجهی یافته است.

  با وجود اینکه مانند دوران کودکیمان خانه ها میزبان عده ی زیادی نیستند که چندین شب را در آن به عنوان مهمان سپری کنند ولی باز هم هر خانواده ایرانی با توجه به عقبه فرهنگی که دارد و علاقه به مهمان و میزبانی چند دست رخت خواب مهمان تهیه می نماید تا بتواند میزبانی در شان و مناسبی داشته باشد.

  اما محدودیت فضا در آپارتمان ها باعث شد تا دیگر افراد به دنبال خرید تشک های حجیم و سنگین نباشند، اینگونه بود که انواع تشک مسافرتی یا تشک مهمان جایگزین آن ها شد.

  تشک مسافرتی خوب

  تشک مسافرتی خوب با لایه آکاردئونی

  یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین انواع این تشک ها تشک مسافرتی آکاردئونی است، آکاردئون نوعی الیاف مصنوعی به شمار می رود که بسیار در صنعت تشک سازی پر طرفدار بوده و یکی از بهترین الیاف ها می باشد. این نوع الیاف که به صورت نواری فشرده از الیاف مصنوعی با ضخامت ها و وزن های مختلف تولید می گردد معمولا یک انتخاب عالی برای استفاده در زمینه ی پر کردن تشک ها به حساب می آید.

  داخل تشک مسافرتی نیز از الیاف پر می شود. با اینکه الیاف طبیعی بسیار نرم تر و لطیف تر نسبت به الیاف مصنوعی هستند ولی با این حال بیشتر افراد ترجیح می دهند داخل تشک از الیاف مصنوعی پر شده باشد زیرا به هیچ عنوان ایجاد ناراحتی و حساسیت نمی کنند.

  برخی از تشک های مسافرتی با لایه ی آکاردئونی پر می شوند که یکی از تشک مسافرتی های خوب در بین سایر نمونه های مشابه است. تشک مسافرتی آکاردئونی از جهت قیمت نسبت به سایر نمونه ها کمی گرانتر می باشد.

  تشک مسافرتی با الیاف لایکو

  تشک مسافرتی با الیاف لایکو

  تشک مسافرتی علاوه بر استفاده برای مهمان برای افرادی که زیاد به سفر می روند و دغدغه ی جا برای خواب دارند نیز می تواند از اهمیت بالایی بر خوردار باشد. این نوع از تشک ها به سادگی تا شده و در کاور قرار می گیرد، وزن بالایی نیز ندارد و غالبا از ۴ کیلو گرم کمتر است لذا به سادگی می توان ان را جابه جا نمود و در سفر ها از آن استفاده کرد.

  درون تشک های مسافرتی که معمولا با الیاف های مصنوعی پر می شوند ، تشک مسافرتی پر شده با الیاف با برند لایکو وجود دارد که یکی از شناخته شده ترین ها در این عرصه می باشد که بسیار سبک بوده و دارای ساک کیفی باشد که همین امر سبب می شود که تشک مسافرتی دیر تر کثیف شده و حمل آن راحت و آسان باشد.

  البته تشک مسافرتی آکاردئونی لایکو در میان سایر انواع کالا خواب شرکت لایکو بیشترین میزان فروش را داشته که نشانگر محبوبیت از محصول می باشد.

  تشک مسافرتی با ساک چمدانی

  تشک مسافرتی با ساک چمدانی

  تشک های مسافرتی دارای ساک های متفاوتی از نظر شکل هستند. تشک هایی که دارای ساک چمدانی هستند از نظر جا ، بسیار کم جا تر از سایر نمونه ها هستند و از نظر زیبایی ظاهری و مرتب بودن، خانم ها این نمونه را به نمونه های دیگر ترجیح می دهند.

  ساک های تشک مسافرتی ، علاوه بر تمیز نگه داشتن تشک،حمل آن را نیز آسان می نماید. تشک های مسافرتی که دارای ساک های چمدانی هستند از لحاظ کیفیت با نمونه های خود تفاوتی نمی کنند و تنها در مدل ساک با هم فرق می کنند .

  از آنجایی که انواع تشک مهمان ممکن است برای مدت طولانی درون جا رختخوابی یا کمد دیواری نگهداری شود وجودش درون یک ساک به نسبت ضخیم تاثیر به سزایی در تمیز ماندن آن خواهد داشت.

  اگر هم تشک مسافرتی آکاردئونی باشد و قرار است در سفر آن را با خود ببرید همراه داشتن ساک مخصوص به شما این کمک را می نماید که علاوه بر سهولت حمل مانع از کثیف شدن آن در میسر جابه جایی گردید.

  فروش تشک مسافرتی آکاردئونی

  فروش تشک مسافرتی آکاردئونی در شیراز زیر قیمت کارخانه

  یکی دیگر از شهر های تولیدتشک های مسافرتی شهر شیراز است که با قیمتی پایین و به قیمت کارخانه تشک های خود را به فروش می رساند.

  تشک های مسافرتی به دلیل اهمیتی که در عصر حاضر پیدا کرده است توسط شرکت ها و تولیدی های زیادی با طرح و رنگ های مختلف و توسط دستگاه ها و افراد مجرب تولید می شود و سعی بر نیاز مشتریان این کالا می کنند.

  لذا شما لازم است در ابتدای امر در مورد کیفیتی که به کارتان می آید اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید محصول مورد نیازتان را انتخاب کنید.

  به عنوان مثال شما به یک تشک آکاردئونی به عنوان تشک مهمان نیاز دارید، باید بدانید که وزن تشک نسبت مستقیم با قیمت آن خواهد داشت زیرا نشانگر ضخامت تشک است.

  در این حالت شما به شرایط منزل خود و اتاقی که به عنوان محل استراحت برای مهمان می گیرید باید توجه کنید. اگر در مناطق خشک زندگی می کنید، یا کف اتاق مذکور با فرش پوشانده شده و یا سیستم گرمایش از کف دارد دیگر سرما و رطوبت مهمان شما را اذیت نخواهد کرد.

  به همین جهت می توانید شما می توانید تشک دو کیلویی نیز بخرید اما اگر هر یک از موارد سرما یا رطوبت اتاق باعث ایجاد ناراحتی بود لازم است تشک های ضخیم تر و به طبع سنگین تر و گرانتر را انتخاب کنید تا بتوانید میزبانی خوب باشید.

  تشک مسافرتی آکاردئونی

  لیست قیمت تشک مسافرتی آکاردئونی

  برای خرید عمده تشک مسافرتی آکاردئونی عوامل متعددی هستند که در قیمت فروش این محصول تاثیر می گذارند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • وزن و ضخامت لایه آکاردئون به کار رفته در تشک
  • جنس نواری که در دور تشک دوخته می شود
  • جنس پارچه ای که برای رویه کردن تشک مورد استفاده قرار می گیرد
  • زیپ دار یا بدون زیپ بودن تشک که نشانگر کیفیت اکاردئون مورد استفاده در زمان پر کردن تشک است، از آنجایی که اگر تشک مسافرتی آکاردئونی زیپ داشته باشد خریدار موقع خرید آنرا باز می کند لذا در این نوع از آکاردئون با کیفیت تر استفاده می شود.
  • کاور دار بودن یا کاوردار نبودن تشک
  • حجم سفارش شما

  مواردی که در بالا ذکر شد همگی باعث می شود تا شما قیمت متفاوتی روی تشک ها داشته باشید، به همین جهت بهتر است قبل از استعلام قیمت به خوبی بدانید که چه ویژگی هایی را مدنظر دارید.

  کارخانه تشک مسافرتی

  کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

  شهر اصفهان از گذشته تا کنون همواره یکی از مهم ترین مراکز صنعتی در کشور بوده است و صنعتکاران این شهر در تولید هر نوع محصولی بسیار نیرومند وارد می شوند. تولید انواع تشک مسافرتی آکاردئونی، تشک ابری، تشک مهمان و سایر انواع کالای خواب نیز از جمله پر رونق ترین زمینه های تولید در این شهر به حساب می آیند.

  تا جایی که می توان بدون مبالغه اصفهان را بزرگترین مرکز تولید انواع لحاف و تشک مسافرتی در کشور دانست. به همین جهت است که تجار بزرگ که به دنبال تامین سفارش های صادراتی هستند همواره این شهر را به عنوان بهترین گزینه برای خرید تشک مسافرتی به حساب می آورند.

  این همان عاملیست که افراد را به سرچ و تحقیق پیرامون کارخانه های تولید تشک مسافرتی در اصفهان ترقیب نموده است. مراکز و واحد های کارگاهی و کارخانه های صنعتی زیادی در اصفهان هستند که به تولید این محصول مشغول می باشند اما در عصر حاضر و با توجه به همه گیر شدن استفاده از تلفن های هوشمند دیگر می توان گفت هر فردی به اینترنت و فضای مجازی دسترسی یافته است.

  تولید کنندگان نیز از این امر آگاه هستند و می دانند که این مساله باعث شده تا گوگل تبدیل به یک بازار پر رفت و آمد و پر رونق بشود، لذا انها نیز اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای فروش تشک مسافرتی تولید خود نموده اند.

  این همین علتیست که شما را از سفر به اصفهان بی نیاز می نماید و شما می توانید از منزلتان و از طریق گوشی موبایل یا لپ تاپ خود محصول مور نظرتان را در حجم بالا سفارش داده و به سادگی با نازل ترین قیمت ممکن تهیه نمایید.

  تولیدی تشک مسافرتی

  تولیدی تشک مسافرتی مشهد

  از دیگر مراکز بزرگ تولید تشک مهمان شهر مقدس مشهد است. این شهر که به سبب جمعیت زیادی که در خود جای داده به یک ابرشهر تبدیل شده و ایجاد شغل و کار برای این خیل عظیم نیروی انسانی یکی از دغدغه های چندین سال گذشته مسئولین بوده است. در همین راستا زمینه های صنعتی و تولیدی پر بازده شناسایی شده و با تخصیص اعتبارات ویژه شروع به کار کرده است تا بتواند باعث بهبود وضعیت معیشتی مردم گردد.

  یکی از این زمینه های شغلی تولید تشک مسافرتی است، تشک هایی که هم بازار فروش داخلی خوبی دارند هم تقاضا برای صادرات آن ها به سایر کشور ها زیاد است. با افزایش میزان تولید بستر صادرات تشک مسافرتی نیز تقویت می گردد و تجار می توانند هر نوع تشکی را در هر حجمی در کوتاه ترین زمان ممکن تامین نموده و تحویل مشتری نمایند. این همان دلیلی است که کارخانه های تولید تشک مسافرتی در شهر مشهد را تبدیل به یک گزینه ی مناسب برای تامین سفارشات صادراتی می نماید.

  اما برای خرید از این مراکز نیز واقعا دیگر نیاز ی به صرف وقت و هزینه و تحمل سختی های سفر به این شهر وجود ندارد و تنها بایک سرچ ساده در اینترنت می توانید با مراکزی آشنا شوید که مسئولیت تبلیغات اینترنتی این شرکت ها را بر عهده دارند و سفارش شما را با یک تماس تلفنی ثبت نموده و به کارخانه ارجاع می دهند تا در مینیمم زمان ممکن نسبت به تامین و ارسال آن اقدام نمایند.

  به این ترتیب شما می توانید خرید مستقیم و بدون واسطه ای را از این شرکت ها داشته باشید که باعث می شود خریدتان به قیمت کارخانه انجام گردد. که به طبع باعث افزایش نهایی میزان سود شما می شود.

  تشک مسافرتی تهران

  کارخانه تشک مسافرتی تهران

  البته مساله ی دور از ذهنی نیست که تهران نیز به میزان بالایی در تولید انواع تشک مسافرتی فعالیت داشته باشد زیرا به جهت پایتخت بودن امکان دسترسی به مواد اولیه و موارد مورد نیاز کارخانه ها برایش بیشتر فراهم است اما این کارخانه ها به صورت متمرکز در قسمت خاصی وجود ندارند، تهران نیز شهر بسیار وسیعی است لذا یافتن این مراکز بسیار دشوار می باشد.

  به همین جهت حتی خریداران تهرانی نیز ترجیح می دهند تا خریدشان را از شهرستان ها انجام دهند زیرا می توانند محصولات چند شرکت را دیده، کیفیت ها را مقایسه نموده و یک نمونه ی خوب را برای خود انتخاب نمایند.

  البته هزینه های پایین تر مانند کرایه ی سوله و انبار نیز عاملیست که باعث می شود محصولاتی که در تهران تولید می گردند نسبت به شهرستان ها از قیمت بالاتر برخوردار باشند که حتی با وجود هزینه ی حملی که بر تشک های تولیدی در شهرستان تحمیل می شود هنوز نیز خرید از شهرستان حتی برای تجار تهرانی نیز بیشتر صرفه داشته باشد.

  خالی از لطف نیست که به این امر نیز اشاره داشته باشیم که به سبب قیمت پایین تشک های مسافرتی ورود به بازار صادرات این محصول برای افرادی که حتی وضعیت اقتصادی قوی نیز ندارند هم امکان پذیر می باشد.

  لذا علاوه بر ورود به زمینه ی تولید تشک های مسافرتی، صادرات تشک مسافرتی نیز امری پر سود است که به جهت ارزآوری باعث رونق چرخ های اقتصادی کشور عزیزمان ایران می گردد و در نهایت باعث بهبود سطح معیشتی مردم می شود.

  لذا اگر به دنبال یک محصول خوب برای صادرات هستید می توانید به تشک های مسافرتی نیز با دید دقیق تری نگاه کنید که البته سوداوری بالایی برای شما خواهد داشت و شغل راضی کننده ای برایتان خواهد بود.

  امتیاز شما به این مطلب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  بازرگانی پاندا خواب
  راه های ارتباطی:
  مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
  شماره موبایل: 09195438808

  مطلب پیشنهادی

  تشک مسافرتی بروجرد

  بازار تشک مسافرتی بروجرد | نازک و کم جا

  تشک مسافرتی بروجرد یكی از بهترین نمونه های تشک سفری در بازار است كه می …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.