کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / تشک مسافرتی یک نفره با قیمت کارخانه

تشک مسافرتی یک نفره با قیمت کارخانه

تشک مسافرتی یک نفره یکی از تولیدات کارخانه های تولید تشک  است که از فروش خوبی نیز برخوردار است. این نوع تشک در اندازه های مشخص و با طرح ها و رنگ های مختلفی برای سنین مختلف و سلیقه های متفاوت تولید می شوند و خریداران می کوشند تا با خرید به قیمت کارخانه تشک مسافرتی سود بیشتری نمایند.

تشک مهمان یک نفره

تشک های مسافرتی وسیله ای است که بسیار در مسافرت ها و …مورد نیاز است . از این تشک ها برای مهمان نیز استقاده می کنند به دلیل اینکه جای کمی را می گیرد امروزه در خانه های اکثر مردم از این تشک ها می توان دید که جایگزین بسیار مناسبی برای تشک های جاگیر قدیمی هستند و کارآیی بسیار بیشتری نسبت به آنها دارند.

تشک های مسافرتی  با برندهای مختلفی  در بازار موجود می باشند که با قیمتی مناسب و ارزان و بی واسطه  از کارخانه تهیه می شوند و همین نبود واسطه باعث می شود با قیمتی پایین تر نسبت به قیمت موجود در بازار خرید و فروش شود.

و همانطور که می دانید یکی از آیتم های بسیار موثر در حجم فروش تشک مسافرتی یک نفره، قیمت تشک است. این عامل می تواند در میزان حجم خرید تشک توسط خریدار بسیار موثر واقع گردد.

قیمت تشک مسافرتی

عوامل موثر بر قیمت تشک مسافرتی

به طور کلی چند عامل بر قیمت تشک مهمان یا تشک سفری موثر می باشد. در زیر به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می نماییم:

 • تشک مسافرتی یک نفره است یا دو نفره
 • جنس پارچه رویه تشک مسافرتی
 • جنس الیاف بکار رفته در تشک سفری
 • تشک مسافرتی با آکاردئون یا بدون اکاردئون
 • تشک مسافرتی زیپ دار یا بدون زیپ
 • تشک مسافرتی با کاور یا بدون کاور
 • حجم خرید تشک مسافرتی

این عوامل را می توان مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تشک سفری ها دانست، لذا تا این موارد به صورت مشخص تعیین نشود نمی توانیم قیمت خرید نهایی را بدست آوریم.

اندازه تشک مسافرتی یک نفره

اندازه استاندارد تشک مسافرتی یک نفره

اندازه ی استاندارد تشک مسافرتی یک نفره با توجه به سنین مختلف متفاوت است و نمی توان سایز ثابتی را ذکر کرد. اما رایج ترین سایزی که کارخا نه ها برای تولید تشک مسافرتی یک نفره در نظر می گیرند ابعاد ۹۰ در ۱۹۰ یا ۸۰ در ۱۸۰ است که معمولا برای بار های صادرات ی نیز از این سایز خریداری می شود.

توجه داشته باشید که ابعاد ذکر شده در مورد تشک های مسافرتی است که درونشان با موادی از جنس الیاف پر می شود و ضخامت زیادی ندارند.

تشک مسافرتی دو نفره

اندازه استاندارد تشک مسافرتی دو نفره

عمده ی خرید تشک های سفری یا مهمان معمولا مربوط به تشک مسافرتی یک نفره است زیرا در زمانی که تا شده و در کاور قرار می گیرد جای کمتری را اشغال می نباید. همچنین از در کنار هم قرار گرفتن ۲ عدد تشک مسافرتی یک نفره می توان یک تشک مسافرتی دو نفره داشت.

اما برخی افراد تمایل دارند علاوه بر تشک مسافرتی یک نفره در خانه های خود تشک مهمان دو نفره نیز داشته باشند برای این افراد شاید جالب باشد که بدانند تشک دو نفره در سه سایز تولید می شود:

 • ۱۴۰ در ۲۰۰
 • ۱۶۰ در ۲۰۰
 • ۱۸۰ در ۲۰۰

این سه سایز رایج ترین اندازه های تشک مهمان دو نفره به حساب می آیند. معمولا برای انتخاب اینکه کدام سایز برای شما مناسب تر است لازم است سایز کمد دیواری یا جا رختخوابی خود را بدانید.

زیرا باید پس از تا کردن تشک ها را در جایی قرار دهید و لازم است ابعداد تشک پس از تا شدن قابل جا شدن در آن باشد.

بهترین قیمت تشک مسافرتی

بهترین قیمت تشک مسافرتی از کارخانه

تشک های مسافرتی را می توان هم از کارخانه خریداری نمود و هم از روش های دیگر. ولی بهترین قیمت تشک مسافرتی از کارخانه است، به دلیل اینکه واسطه ای در این روش وجود ندارد و همین حذف واسطه سبب کاهش هزینه های اضافی می شود و در نتیجه می توان تشک را با بهترین قیمت خریداری نمود .

البته باید توجه داشته باشید که ما تنها زمانی می توانید خرید از کارخانه داشته باشید که سفارش تشک شما حجم بالایی داشته باشد.

به عنوان مثال کارخانه ها معمولا زیر ۵۰ عدد ارسال ندارند، یعنی برای پروسه ی فروش یک حداقل میزان فروشی تعریف شده است که سفارش خرید تشک شما حتما باید بالاتر از ان تعداد باشد.

اگر شما در بازار صادرات فعال هستید و به عنوان مثال قصد ارسال ۵۰۰۰ تشک مسافرتی یک نفره را دارید به طبع برایتان خرید از کارخانه به صرفه تر خواهد بود و بارتان به صورت یک دست و با یک سطح کیفی تامین می شود.

پر فروش ترین نوع تشک مسافرتی

پر فروش ترین نوع تشک مسافرتی یک نفره

تشک های مسافرتی علاوه بر مدل ها و طرح های مختلف دارای وزن های مختلفی نیز می باشد، به عنوان مثال برای شما لیستی از انواع تشک مسافرتی یک نفره تولید یک کارخانه در اصفهان را در زیر ذکر می کنیم تا با تنوع محصولات آن بر حسب وزن آشنا گردید:

 • تشک سفری بدون آکاردئون ۲کیلو بدون کاور
 • تشک وزن ۱/۸۰۰ بدون زیپ پارچه فلامنت
 • تشک ۲کیلویی بدون زیپ،پارچه فلامنت
 • تشک ۲٫۵ کیلویی فیلامنت بدون زیپ
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون ۸۵۰ گرم پارچه فلامنت بدون زیپ
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون یک کیلویی پارچه فلامنت بدون زیپ
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون ۱/۲۰۰ گرم پارچه فلامنت بدون زیپ
 • تشک ۱/۸۰۰ گرم زیپ دار پارچه فیلامنت
 • تشک ۲کیلویی زیپ دار پارچه فلامنت
 • تشک ۲/۵کیلویی زیپ دار پارچه فلامنت
 • تشک۳ کیلویی زیپ دار پارچه فلامنت
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون یک کیلویی پارچه فلامنت زیپ دار
 • تشک ۳کیلویی لایه آکاردئون ۱/۲۰۰ گرم پارچه فلامنت زیپ دار
 • تشک مهمان ۲/۵کیلو پارچه اعلا زیپ دار
 • تشک مهمان ۲/۵کیلو پارچه گل سرخود زیپ دار
 • تشک مهمان ۳ کیلویی پارچه گل سرخود
 • تشک مهمان ۳ کیلویی پارچه اعلا زیپ دار
 • (VIP) سوپر ژاکارد وزن بالای ۳/۴۰۰زیپ دار، اندازه۲×۱

در میان همه ی انواعی که در بالا دیدی بیشترین میزان تشک مسافرتی یک نفره مربوط می شود به تشک مسافرتی زیپدار با وزن ۳ کیلو گرم، که از الیافی سبک پر شده و باعث می شو د وزن تشک سبک بوده و در نتیجه جابه جایی و حمل آن به آسانی امکان پذیر باشد.

تشک مسافرتی با وزن سه کیلویی

قیمت تشک مسافرتی با وزن سه کیلویی

در میان تمامی انواع تشک مسافرتی پس گفتیم که پر فروش ترین نوع تشک مسافرتی یک نفره نمونه های سه کیلویی این محصول است. این مساله بدین معناست که محبوبیت بالایی داشته و بازار خرید پر رونقی نیز دارد.

اما اگر به دنبال قیمت تشک مسافرتی سه کیلویی هستید باید بدانید که جنس الیاف یا آکاردئون، وزن آکاردئون، جنس پارچه رویه، زیپدار یا بدون زیپ بودن، داشتن کاور یا نداشتن آن همگی عواملی هستند که در صورت معلوم نبودن هر یک از ان ها نمی توان در مورد قیمت این محصول نظر قطعی داد.

لذا اگر می خواهید خرید را به منظوز تامین بار جهت صادرات تشک مسافرتی انجام دهید لازم است قبلا این موارد را با مشتری یا خریدار چک نمایید.

تشک مسافرتی ارزان

خرید به قیمت کارخانه تشک مسافرتی

از جمله عباراتی که افراد به کررات در اینترنت پیرامون آن سرچ می نمایند تا جایی که به یکی از پیشنهادی های گوگل مبدل شده است این عبارت می باشد:

خرید تشک مسافرتی ارزان

این عبارت نشان می دهد که افراد به دنبال مراکز خرید تشک مسافرتی هستند که تشک های خود را با قیمت ارزان عرضه می نماید، این نوع سرچ اشتباه است. این افراد باید به دنبال این چنین عبارتی باشند:

خرید تشک مسافرتی با قیمت مناسب

یا

خرید تشک مسافرتی با قیمت کارخانه تشک مسافرتی

یا

خرید مستقیم تشک مسافرتی از تولیدی

در واقع تفاوت این عبارات با عبارت قبلی این است که این افراد به دنبال خرید با نازل ترین قیمت ممکن و بدون واسطه و مستقیم هستند اما در حالت اول افراد به دنبال تشک ارزان هستند.

تشک ارزان

شاید به نظر برسد هر دو گروه به دنبال قیمت خرید تشک پایین هستند اما تفاوت زیادی بین این دو نوع سرچ وجود دارد. در اولی شما تشک ارزان می خواهید، یعنی ممکن است تشک بی کیفیت باشد به همین جهت ارزان باشد.

اما در حالت دوم شما به دنبال تشکی هستید که باکیفیت باشد ولی قیمت ان به علت وجود واسطه و دلال بالا نرفته باشد.

برای این حالت به شما توصیه می کنیم خرید خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت هایی که تشک را به صورت مستقیم از کارخانه ارسال می نماید انجام دهید.

برخی کارگاه های تولیدی و کارخانه ها به منظور رفاه حال خریداران امکان خرید اینترنتی تشک مسافرتی را فراهم نموده اند. بدین منظور بهترین عبارت برای سرچ این عبارت ها هستند:

 • خرید آنلاین تشک مسافرتی
 • خرید اینترنتی تشک مسافرتی
 • فروشگاه اینترنتی تشک مسافرتی
 • مرکز فروش انلاین تشک مسافرتی

با این عبارات می توانید یک گزینه ی مناسب برای خرید خود انتخاب نمایید.

قیمت کارخانه تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی

اگر درصدد خرید عمده ی تشک مسافرتی هستید و می خواهید قیمت خرید تشک برایتان در کمترین مقدار ممکن قرار بگیرد بهترین راه خرید انلاین تشک می باشد. در این حالت شما به صورت مستقیم به واحد ثبت سفارش کارخانه تولیدی وصل می شوید و می توانید خرید خود را انجام دهید.

بدین منظور کافیست عباراتی که در پاراگراف قبل ذکر شد را سرچ بنمایید، البته برخی سایت ها مانند دیجی کالا، زنبیل و … چون برای تک فروشی ایجاد شده اند قطعا قیمتشان نسبت به مغازه ها تفاوت زیادی نخواهد داشت. برای این سبک خرید توصیه می شود به سایت هایی سر بزنید که فروشگاهی نبوده و به صورت مستقل رو تشک مسافرتی و کالای خواب تمرکز داشته باشد.

این تنها راهیست که می تواند تا حدود زیادی شما را مطمئن سازد که با تولید کننده ی اصلی یا تیم فروش مربوط به ان ارتباط برقرار نموده اید. با این روش و حذف واسطه های فروش، نه تنها قیمت خرید شما در کمترین حد ممکن قرار می گیرد، بلکه ممکن است به سبب حجم بالای سفارش تخفیف مجزایی را نیز از طرف تولیدی دریافت نمایید.

تشک مسافرتی یک نفره

تشک مسافرتی یک نفره با قیمت بی واسطه از کارخانه

برای خرید تشک مسافرتی بهترین گزینه خرید از کارخانه است که از این طریق می توان تشک مورد نیاز را با بهترین و پایین ترین قیمت و بدون واسطه از کارخانه تهیه نمود.

دلیل اینکه خرید تشک مسافرتی یک نفره از کارخانه با بهترین قیمت امکان پذیر است می توان به این نکته اشاره کرد که در این روش واسطه ها حذف شده و در نتیجه هزینه های جانبی حذف می شوند که سبب کاهش قیمت تمام شده ی تشک می شوند.

در کل در بازار خرید و فروش هر محصولی عده ای به عنوان واسطه با قرار گرفتن بین خریدار و تولید کننده تنها به جهت کسب منفعت شخصی می کوشند تا محصول را با قیمت کمتری از تولید کننده بخرند و با بالاترین قیمت ممکن به خریدار بفروشند.

با این کار هم سود تولید کننده کم می شود که ممکن است انگیزه اش را برای تولید از دست بدهد و هم توان خرید در خریدار پایین می آید که هر دوی این عوامل باعث رکود بازار می گردد. به همین جهت است که دلالان و واسطه ها را معمولا به عنوان آفات رونق بازار خرید و فروش هر محصولی می دانند.

بازار تشک مسافرتی

فروش اینترنتی تشک مسافرتی

اما علت اصلی اینکه پای این افراد به بازار تشک مسافرتی یا هر محصول دیگری باز شده می دانید چیست؟

وقتی تولید کننده به درستی محصول خود را در معرفی نمی کند و در مورد مزایای رقابتی ان و شناساندن خود به عنوان تولید کننده فعالیتی نمی کند پای دلالان به بازار باز می شود.

حال اگر این تامین کننده با استفاده درست از ابزار های تبلیغاتی به درسی خود را معرفی نموده باشددیگر جایی برای ورود این گونه افراد باقی نمی ماند.

شاید با خود بگویید تبلیغات تخصص می خواهد و البته هزینه های بالایی هم دارد، در این جا باید به شما بگوییم حق باشماست. اما برخی شرکت های بازرگانی هستند مانند مجموعهی پاندا خواب که شما می توانید با ان ها ارتباط برقرار نموده و ضمن سپردن اطلاعاتی در مورد محصولتان و قیمت آن از آن ها بخواهید برای محصول شما نیز تبلیغات انجام دهند و به عنوان دستمزد بخشی از سود فروش را به ان ها تخصیص دهیدف که البته مقدار این سود به دفعات کمتر از مقداریست که واسطه ها بدست می آوردند

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

خرید تشک یک نفره مسافرتی ارزان قیمت

تشک یک نفره مسافرتی با دارا بودن قیمت ارزان خود همواره مورد انتخاب اکثریت مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید