کالای خواب پاندا
خانه / بالش مسافرتی / مرکز فروش تشک مسافرتی و بالش اصفهان

مرکز فروش تشک مسافرتی و بالش اصفهان

تشک مسافرتی و بالش در شهر اصفهان، در بهترین مدل های ممکن، تولید می شود. این مرکز، از بهترین مراجع فروش عمده تشک مسافرتی می باشد که توانسته به ارائه ارزانترین تشک مسافرتی، تشک مسافرتی سبک، بالش الیافی و … اقدام نماید. کارخانه پاندا با تولید تشک مسافرتی سبک و با قیمت مناسب، جدیدترین محصولات را همواره در بازار، ارائه می نماید که در میان آن ها، شما هم می توانید به انتخاب نوع تشک و بالش مد نظر خود اقدام نمایید.

تشک مسافرتی سبک

امروزه با فعالیت شرکت تولیدی تشک مسافرتی پاندا، حجم خوب و قابل توجهی از انواع مدل تشک های مسافرتی و بالش های خواب، وارد بازار شده است. این که شما بخواهید به خرید عمده تشک مسافرتی اقدام نمایید، می تواند مدل های متعددی را شامل بشود که در میان آن ها، تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی و کاوردار، نمونه یکی از تشک های خوب به حساب می آید که در تولید آن، وزن های متعددی ارائه می شود.

تشک مسافرتی در اصفهان

کارگاه تولید تشک مسافرتی در اصفهان

کارگاه فعالیتی اصفهان، از تولید کنندگان خوب در عرصه تولید تشک مسافرتی می باشد که از الیاف و متریالی نظیر لایه های ترموفیوز و لایه های آکاردئونی، برای تولید تشک مسافرتی، استفاده می نماید.

این که شما متقاضی برای خرید عمده تشک باشید و در این زمینه، تشک هایی با مشخصات خاص را مد نظر داشته باشید هم می توانید با ما در ارتباط بوده و سفارشات عمده خرید تشک را به ما اعلام نمایید.

عمده فروشی تشک

عمده فروشی تشک در اصفهان

بازار اصفهان از جمله قطب هایی است که تولید انواع تشک را به انجام می رساند.

یکی از فصولی که بیشترین حجم از تشک های مسافرتی در آن خریداری می شود، مربوط به اواخر شهریور می باشد که اکثر دانشجویان، به دنبال خرید تشک مسافرتی هستند.

به همین دلیل، با نزدیک شدن به این فصول، ما هم تشک های مورد نیاز برای شما خریداران عمده را به بهترین شکل، ارائه می نماییم.

خرید بالش ارزان

خرید بالش ارزان

اما در خرید عمده بالش هم، بالش های تولید شده با الیاف هالو، الیاف سوزنی و میکروفایبر، می تواند قیمت های ارزان تری داشته باشد.

این نوع بالش ها در وزن های ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۱۰۰ گرمی پر می شوند و بسته به نیاز مشتری، امکان ارائه آن به صورت کاوردار و بدون کاور، وجود دارد.

برای خرید عمده این نوع بالش ها می توانید با ما در تماس باشید که بهترین جنس و کیفیت را دریافت نمایید.

تشک مسافرتی و بالش

مرکز فروش تشک مسافرتی و بالش اصفهان

مرکز فروش تشک مسافرتی و بالش در این سایت را می توانید مرجع خرید عمده خود در عرصه تشک قرار دهید.

با فعالیت های عمده فروشی تشک و بالش و ملزومات خواب، تنوع خوبی را آماده نموده ایم.

سفاش تشک، برای شما خریداران عمده، هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می تواند قابل انجام باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

خرید تشک یک نفره مسافرتی ارزان قیمت

تشک یک نفره مسافرتی با دارا بودن قیمت ارزان خود همواره مورد انتخاب اکثریت مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید